Wpis z mikrobloga

Mirki jestem #!$%@? i proszę o radę: dziś w Poznaniu idąc z żoną i teściami znalazłem telefon Samsung Galaxy Ace III, z którym nie mogłem nic zrobić w związku z ekranem zablokowanym na wzór, np. zadzwonić do kogoś z kontaktów. Po mniej więcej pół godzinie gdy jechałem z żoną i teściami do Bydgoszczy na chrzest jednego dziecka w rodzinie zadzwonił telefon, a w słuchawce bez żadnego "dzień dobry":

halo? oddawaj #!$%@? telefon mojej córki złodzieju #!$%@? dzwonie po policję

no to odpowiedziałem grzecznie:

dzień dobry, telefon znalazłem na ulicy a nie ukradłem i mam na to kilku świadków i wypraszam sobie takie oskarżenia

na co usłyszałem mniej więcej

masz godzinę żeby dostarczyć telefon na (tu adres na poznańskiej Wildzie) albo będziesz miał #!$%@? #!$%@?

No i #!$%@?łem się niemiłosiernie i się rozłączyłem, bo nie znoszę takiego chamstwa. Rozumiem że na Wildzie jest sporo patologii (ale i normalnych ludzi) i trafiło na jakąś #!$%@?ętą babę ale doradźcie mi proszę co z tym zrobić (telefon wyłączyłem i wyjąłem SIM):
a) jako, że jestem w Bydgoszczy do wieczora, to oczywiście nie dostarczyłem telefonu pod wskazany adres, mam tam pojechać wieczorem po powrocie do Poznania i kobietę jakoś #!$%@?ć, czy coś?
b) oddać telefon do biura rzeczy znalezionych w Bydgoszczy, albo np. na komendę policji w Bydgoszczy i niech sobie szuka? ( ͡º ͜ʖ͡º)
c) jutro jadę na delegację 3-dniową do Olsztyna (hehe jeszcze dalej), może tam by oddać, że znalazłem na jakiejś ulicy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

oczywiście przywłaszczenie telefonu nie wchodzi w grę - jestem uczciwy. Ale raczej odpada po prostu oddanie go tej #!$%@?. Proszę o rady.

#pytanie #coolstory
  • 87
  • Odpowiedz
@costadelsol: GSM wywal, telefon zresetuj fabrycznie i zostaw na murku gdzieś w środku miasta.

Zalety:
# telefon się nie zmarnuje
# cham nie odnajdzie telefonu
# uczciwy znalazca nie znajdzie właściciela wiec z czystym sumieniem skorzysta
  • Odpowiedz
#!$%@? go za pomoca kompa na cyanogena i oddaj do jakiegos domu dziecka, a najlepiej dziecku, ktore mialo najlepsze wyniki w nauce.
  • Odpowiedz
@costadelsol: Hmmm... skoro nie możesz odblokować to poczekaj aż znowu zadzwoni, odbierz i powiedz, że za chamstwo niech szuka sama i wywal w krzaki gdzieś pod domem. Na końcu dodaj "no elo", wytrzyj odciski palców. xD
  • Odpowiedz
@costadelsol: Oddaj na komisariat i powiedz, ze domagasz się znaleźnego. Jak #!$%@? się dowie, że jest on na komisariacie i że musi zapłacić znaleźne, to najpewniej jej nieźle odwali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@costadelsol: @michalo94: bardzo jestem ciekaw, jak zamierzacie poinformować panów bagiety kto jest właścicielem telefonu, żeby cała ta zabawa z oddawaniem nie skończyła się na wyczerpanej baterii i półce w magazynie. Liczycie na to, że uczynni policjanci będą odbierali jakieś telefony? xD
  • Odpowiedz
@pierzak: Może odbiorą, może nie. Jak kobieta nie dowie się, ze telefon jest na komisariacie, to go nie odzyska, więc zostanie ukarana. Jak się dowie, to się #!$%@? przez znaleźne, więc też zostanie ukarana. Dodatkowo OP kompletnie nic przez to nie grozi.
  • Odpowiedz
@costadelsol: Za te wyzwiska bym go uszkodził.
Porysuj ekran gwoździem, rozjeb jacka i złącze uUSB.
Jakbym oddawał to bym dodał, że chamy mają pecha.

Nie, nie jest to chamskie, ani dziecinne.Trzeba tępić sebostwo.
  • Odpowiedz
@fakcior: @Leniovo: @Krolowa_MLWP: @Shodan56: @KhorneFlakes: @MrPiotr: @ryhu: @KamDG: @jamal013: @ssaa: @el-em: @Ciapciak69huehue: @thewickerman88: @Edisonof: @sm0nster: @Coolek: @silent66: @pkoneman: @Mysiunia_: @matador: @mateusz-zp: @Kismeth: @Chaczins: @parasolki: @Francisco_dAnconia: @Depth_Charge: @michalo94: @pierzak: @Skogyr: @kinlej: żona po przeczytaniu Waszych komentarzy orzekła, że ekran się zbije, w końcu
  • Odpowiedz