Wpis z mikrobloga

Jeśli nie macie co robić w domu, a chcecie poszukać przygód to polecam ten styl życia.. #wroclaw
tl;dr


Idę po mieście z notatkami w środku nocy (nauka do egzaminu tak motzno).. okolice rynku
Podbijają 2 #!$%@? jak stodoła małolatki (M1 i M2)
M1: Anon co robisz?
A: Idę i uczę się, a co?
M2: Czego?
A: Trudnesprawy
M1: Studiujesz trudnesprawy?
A: Nom, nie polecam.
M2: Czo to za mapy?
A: Z trudnychspraw.. Mam egzamin do zdania
M2: Ile masz lat i gdzie idziesz?
A: 23, Do znajomych
M1: Ojej a my 19.. Wyglądasz jak aktor, te M2 co to za aktor grał w tym filmie o starym domu (wtf? XD)
A: Jestem ubrany na niebiesko, więc pewnie chodzi o smerfy. A w starym domu mieszkał gargamel, dziękuję za szczery komplement ( )
M1: Oho patrzcie jaki śmieszek, pewnie jeszcze jesteś bogaty co? albo co gorsza masz #rozowypasek
A: Zależy jak zdefiniujemy bogactwo, a różowego paskina nie posiadam q__q
M2: To może chodź do nas, możemy być tymi znajomymi do których idziesz :>
A: No tak średnio bym powiedział, ale jak nie będziecie pijane to pomyślę - #stulejacontent lvl >9000? XD
M2: Skąd wiesz że jesteśmy pijane? Może udajemy?
A: Jeszcze nikt na trzeźwo nie powiedział mi że wyglądam jak aktor ( ͡º ͜ʖ͡º)
#heheszki mocno i pobiegły na autobus

Poszedłem dalej, w okolicy mostu uniwersyteckiego podbija typek z wielkim workiem pełnym fantów:
T: Masz poratować hajsem na piwerko
A: Nie mam pieniędzy (tak poważnie to miałem tylko nie wspieram pijaństwa, niezły śmieszek co?)
T: A mogę cie okraść?
A: Nie, a tak w ogóle z czego skoro chciałbyś mnie okraść.. Przecież usłyszałeś 10s temu że nie mam hajsu? #logikaniebieskichpaskow
T: No nie wiem, z telefonu?
A: Powodzenia ze sprzedażą tego gówna XD
T: 20 zł na piwo by było
A: Nie możesz mnie okraść, nawet z mojego gównotelefonu. Zresztą trzeba było to zrobić z zaskoczenia, a teraz spodziewam się ataku i nie będzie to łatwe wyzwanie
T: Nie to nie, żartowałem

Przechodząc przez plac bema zauważyłem znajomą mirabelkę, ogólnie jak w czeskim filmie. Dalsza podróż odbyła się bez przeszkód

Czym byłaby opowieść bez morału, więc na zakończenie złota myśl:
Moje życie nie ma sensu, więc chętnie przyjąłbym śmiertelnego raka od jakiegoś dobrego człowieka i pokonał chorobę, albowiem jest to bardziej realny cel niż wszystkie inne które obieram.
#nocnazmiana #truestory #tfwnogf
  • 13
@kaktus666: a moze po prostu nie mialy 18 lat i chcialy Cie naciagnac na kupno alko i porobic sobie przy tym beke ;P
A goscia od fantow chyba spotkalem niedawno na ulicy worcella. #!$%@? mi zapalniczke #!$%@?, a ja sie brzydzilem ją odebrać xD
@Dare: Z rozmowy wynikało że mają. M1 wiedziała nawet o czym się uczę.
@matelusz: Raczej nie ten typ, bo totalną patolę poznaję z miejsca.. Widok dużego studenciaka przechodzącego z kartkami w okolicach rynku (kolorowy wydruk, już w ogóle #bogactwo) mógł zaintrygować losowego przechodnia. Uciąłem sobie miłą pogawędkę i pośmieszkowałem, więc bro (a raczej wro) deal
@Widzet: Brak hasła 'te anon masz szluga', 'zmówisz taryfę' czy coś - nie