Wpis z mikrobloga

#marsz #marsz4czerwca #pis #po #wybory
Tak czytam to co się dzieje w gorących i nie dowierzam. Serio ktoś chce się licytować co jest gorsze PIS czy PO? Czy wy już #!$%@? zapomnieliście co takiego obecna władza odpi*rdala?
Nawet jeśli jedni i drudzy mają przepychać takie same ustawy, to chciałbym zauważyć, że tylko o jednej partii można powiedzieć że:
-zrobili tube propagandową z publicznej tv pchając w nią miliardy złotych
-posiada ministra finansów, którego uposażenie jest 1,5 raza większe niż szefa amerykańskiego banku centralnego
-robili przewały na przetargach o respiratory biorąc ofertę handlarza bronią
-obsadzają stanowiska w spółkach skarbu państwa niekompetentnymi osobami ze swoich rodzin lub z grona znajomych
-zniszczyli stadninę w Janowie, która była świetną wizytówką naszego kraju
-wprowadzają katoliban i próbują skłócać polaków przy pomocy kleru
-przepieprzyli 70mln na wybory, które się nie odbyły
-opodatkowali zbiórki przeznaczone na leczenie
-zmniejszyli budżet na oddziały psychiatrii
-#!$%@? obywateli na cenach paliwa w czasie kryzysu potęgujących tym samym inflację
-wprowadzili podatek cukrowy
i w sumie jeszcze wiele innych rzeczy, pewnie nawet ważniejszych o których już nawet nie pamiętam, bo tutaj jeden wał goni drugi, ale ktoś mi zaraz wyskoczy z ośmiorniczkami albo zegarkiem Nowaka, co jest śmieszne przy całym tym syfie który zrobił PIS.
Ha tfu! Na wszystkich, którzy świadomie bądź nie, przyczyniają się do zniechęcania niezdecydowanych. Najpierw trzeba wyeliminować PIS, a później jak znajdzie się ktoś lepszy żeby zastąpić PO to można wyeliminować i ich, ale jak na razie nie ma.

  • 107
@Zrobiony_bobr: a o ktorej partii i ktorym mozna powiedziec, ze
- podpisala skrajnie niekorzystna umowe gazowa z ruskimi?
- podpisala skrajnie niekorzystne umowy na autostrady?
- wprwoadzila tymczasowy VAT 23%
- wprowadzila tymczasowy podatek belki, okradajac ludzi nawet od grosika z lokaty?
- okradla emerytow z ich juz i tak opodatkowych srodkow w OFE?
- wprowadzal swoich do zdaje sie KGHMu w zamian za pomoc w kampanii, co wiemy przy okazji
- jak tam stadiony na euro? Zwroca sie zanim sie rozpadna?


@yhbgrobdoivbvwamsv: nie wiem jakie masz problemy ze stadionami, ale ten w Warszawie jest użytkowany praktycznie non-stop, jeśli nie ma tam rozgrywek piłkarskich to są tam organizowane różne eventy od zmotoryzowanych po zwykłe koncerty, a w zimę jest tam lodowisko, nawet jeśli nie pozwala to na pokrycie kosztów stadionu to wartością dodaną jest to, że mamy przestrzeń na zorganizowanie takich imprez,
jest to, że mamy przestrzeń na zorganizowanie takich imprez, a nie jesteśmy jakimś bantustanem w Afryce


@Zrobiony_bobr: no, a jakbysmy zrobili ze zlota to by jeszcze bardziej wystawnie bylo. To nie jest argument chyba ze typowe fajnopolackie gadanie, ze mozemy zrec gruz, ale zeby nas chwalili w unii.

Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że przez PIS nie tracimy dużo więcej z budżetu państwa niż za PO


@Zrobiony_bobr: tak szczerze to
@Zrobiony_bobr:

TVP jest nieprzerwanie tubą propagandową od 1952 roku

Cała 3RP jest #!$%@? pod względami, które opisujesz, zmieniły się czasy i okoliczności. Od Wałęsy po SLD i inne udawane partie jest ciągłość władzy tych samych ludzi. PiS nie powstał z próżni.

Wiele lat temu było to samo. Najpierw trzeba wyeliminować PO, a później jak znajdzie się ktoś lepszy. I się znalazł
@Zrobiony_bobr: Coś co mnie śmieszy, ale zarazem #!$%@?, jest to, że ludzie zapomnieli co PO #!$%@?ła, zanim przegrali wybory..

Dla waszej wiadomości, to nie jest tak, że pisiory były takie super i wygrały wybory.. pisiory je wygrały, bo była (w 2015) taka sama sytuacja jak jest dzisiaj. Czyli PO było nie do zniesienia, więc wszyscy głosowali na pis.

- Tj. totalna propaganda na TVP na zasadzie "musimy brać wszystkich uchodźców, co
@Zrobiony_bobr: Ogólnie nie lubię PO ani PIS, ale już lepiej zeby coś się zmieniło a nie jedna partia miala kolejne lata monopol na władzę. O każdej partii może powiedzieć coś zlego, ale jeśli nic się nie będzie zmieniać to będzie gorsze niż nawet przekręty jakieś partii (bo każda będzie robila, nie ma nawet wymyślać ze nie - bo to po prostu ludzka natura, każdy chce jak najlepiej dla siebie).

Ale też
@EdgyCaesar97 to był zupełnie inny poziom propagandy. W pewnym momencie zaczęli grzać temat uchodźców, pokazywać małe, słodkie dzieciaczki tak bardzo cierpiące że ojej, ojej pomagajcie. Gdzie w większości to były byki w wieku poborowym, bez dokumentów, z kryminalną przeszłością. Ale w tamtych czasach potrafili też pokazać zakonnice które przygotowały dla rodziny uchodźców pomieszczenie. A dokładniej historię o tym że im przywieźli ludzi, a ci w nocy się sami zawinęli i tylko na