Wpis z mikrobloga

Z facebooka STONOGI

Andrzej Lepper został zamordowany.

Sekcja zwłok A Leppera odbyła się w sobotę o 2.07 nad ranem, a nie w poniedziałek.

"poprawiano" bruzdę wisielczą, miał pęknięty worek osierdziowy.

Teraz będę ich cisnął o opublikowanie kadru z video z sekcji.

Odpowiem Wam jaka będzie odpowiedź prokuratury :plik został uszkodzony podczas śledztwa lub sekcji nie utrwalano.

Po śmierci Leppera zginęły jeszcze dwie osoby ale teraz dajcie mi spokój muszę je namówić i zapłacić za odwagę.

Pierwsza z tych osób to lekarz, a druga związana z notariatem.


Dzieje się mam nadzieje, że coś się rozwinie.
#stonoga
  • 18
Andrzej Lepper został zamordowany.
Sekcja zwłok A Leppera odbyła się w sobotę o 2.07 nad ranem, a nie w poniedziałek.
"poprawiano" bruzdę wisielczą, miał pęknięty worek osierdziowy, a we krwi stwierdzono śladowe ilości skoliny.
Teraz będę ich cisnął o opublikowanie kadru z video z sekcji.
Odpowiem Wam jaka będzie odpowiedź prokuratury :plik został uszkodzony podczas śledztwa lub sekcji nie utrwalano.
Po śmierci Leppera zginęły jeszcze dwie osoby ale teraz dajcie mi spokój
@Xivid: Na początku jak gadał w miarę merytorycznie to z zaciekawieniem obserwowałem jego poczynania. Teraz zrobił się z niego celebryta, wielki fifa-rafa wyzywający wszystkich, więc odlajkowałem i nie wchodzę w linki gdy widzę w nich "stonoga". Niemniej jestem ciekaw co wyjdzie z tym Lepperem (polecam film "Służby specjalne").
@DobraInba: Jakakolwiek odpowiedź władz na szantaż Stonogi byłaby dla nich utratą jakiejkolwiek godności, więc oczywiste jest, że mu nie odpowiedzą. Co najwyżej jeśli jakiś dziennikarz pociągnie temat na konferencji czy coś.
Po śmierci Leppera zginęły jeszcze dwie osoby ale teraz dajcie mi spokój muszę je namówić i zapłacić za odwagę.

@Xivid: zginęły, ale będą zeznawać?

Za pieniądze wszystko da się załatwić xD