Wpis z mikrobloga

Warto ocenić ten reportaż Panowie i Panie. Na temat bitcoin wypowiadają się prawdziwi fachowcy od finansów, inwestowania, złota i srebra. Są to finansowcy po Harwardzie. Doczekałem się wreszcie! Miałem nadzieję, że kiedyś podejmą temat bitcoina :)
#btc #bitcoin #kryptowaluty #zloto #srebro #pieniadze #finanse #inwestycje #wolnosc #wolnyrynek #gospodarka #ekonomia #banki #bankcentralny #polityka #politykamonetarna
p.....4 - Warto ocenić ten reportaż Panowie i Panie. Na temat bitcoin wypowiadają się...
  • 6
@Morfeus: naprawdę żałuję, że nie możesz usłyszeć co ludzie, że tak powiem z najwyższej półki myślą o BTC bo to rozwiało by Twoje wątpliwości i łatwiej byłoby Ci zrozumieć mnie dlaczego jestem takim fanem bitcoin.
ile zrobiles na tym bitcoinie?


@co_ja_tu_robie: skąd to pytanie? W moim przypadku chodzi bardziej o ideę zmiany systemu chociaż nie mówię, że nie zarobiłem i że to się nie liczy. Ja studiuję rynki finansowe od roku codziennie i przeraża mnie co dzieje się ze światowymi finansami i widzę bitcoina jako nasze wybawienie.