Wpis z mikrobloga

@tyna0: Nie mówię że to nie jest to, ale stwierdzam że nie przebije 1 sezonu :) Lepiej dobrani aktorzy i moim zdaniem historia ciekawsza była...przypuszczam tylko ;) Tak to jest z pierwszymi sezonami :)
@Ph3n0m: A mnie się bardzo podobał ten zachrypnięty głos, byłem wręcz zachwycony.
@Kovacs: Moim zdaniem to nawet lepiej, bo nie wyobrażam sobie Collina, który filozofuje jak Matthew ;)
@Pshemeck: nie mówiłam tego konkretnie o Tobie, po prostu wkurzają mnie te wszystkie jęki, że bez Rusta to nie ten sam serial i że bez sensu i gunwo ;p Poczekamy jeszcze kilka odcinków, myślę, że potencjał jest duży :)
Najlepsza scena tego odcinka to moim zdaniem:

KTO TO BYŁ? TY GRUBA #!$%@?, PODAJ MI NAZWISKO DZIECIAKA ALBO ŚCIĄGNĘ CI SPODNIE I WLEJĘ CI PRZY CAŁEJ #!$%@? DRUŻYNIE CHEERLEADEREK!
@Addis: co do wejsciowki to gorsza od 1 (byc moze przez muzyke bo mi nie podpasila). ujecia mnie nie urzekly, na pewno w 1 byla lepsza sceneria( ͡° ͜ʖ ͡°). co do fabuly to moze sie ciekawie rozwinac. smaczki fajne (nawiazanai do 1 sezonu)- rozmowa z prawniczka przy biorku i scena w samochodzie (ktos na wykopie to zauwazyl tez). na plus na pewno jest tez wieksza ilosc