Wpis z mikrobloga

Miłość jest niesamowita.
Moi dziadkowie po ponad 55 latach ślubu nadal zadziwiają. Dziadek od ponad dwóch tygodni leży w szpitalu. Diagnoza - złośliwy nowotwór, nieoperacyjny. Nie może jeść, pić. Jest bardzo słaby, wszystko sprawia mu trudność. A babcia czuwa przy nim całymi dniami. Pomaga mu w codziennych czynnościach. Najbardziej wzruszająca jest jednak jej czułość w stosunku do męża. Głaszcze go po dłoni, a on wtedy się uspokaja i przysypia. Obserwowałam te stare, zmęczone dłonie, których wzajemny dotyk był czymś cudownym. Babcia wyrwała mnie z tego zapatrzenia mówiąc po cichu: "Widzisz Aniu, to właśnie jest miłość..."
Życzę Wam jak i sobie tak pięknej miłości.
#milosc
  • 84
  • Odpowiedz
a kobiety chcą stabilizacji (...) spokoju

@wykopnieta: Czyli hajs musi się zgadzać. Dziecko i facet na zawołanie do konca życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sumie tak jak mówisz - stabilizacja i spokój to się nazywa ;)

miłości

@wykopnieta: Prowadzę dośc bogate życie towarzyskie, nie mam problemu z kontaktami z pcio przeciwno i być może dlatego kobiety dość szybko się otwierają. I powiem tak: hajs, dymanko
  • Odpowiedz
@worldmaster: jak się zadajesz ze ździrami, to się nie dziwię, że masz takie mniemanie. I to prawda, kobiety robią się męskie, bo mają w domach zwykłe #!$%@?, które nawet gniazdka nie potrafią naprawić i uszczelki w kranie wymienić. Potraficie albo balować albo gapić się godzinami w komputery. Może przez to, że mój ojciec potrafił wszystko naprawić, postawić piec i zrobić elegancką huśtawkę do ogródka, gdy widzę faceta, który ma problemy z
  • Odpowiedz
@wykopnieta: a co powiesz o chłopakach którzy np nigdy nie mieli ojca i nie miał ich kto tego nauczyć? ich też nazwiesz kalekami?
jak cię strzela szlag jak facet nie może sobie od razu z czymś poradzić i usiądź se na dupie i poczekaj pół godziny to się nauczy
  • Odpowiedz
@lazer: nie trzeba mieć ojca, żeby czegoś się nauczyć. Mój tato wyprowadził się z domu gdy miał 16 lat, jego ojciec zbyt wiele go nie nauczył. Ale to były inne czasy, jeździł po całej Polsce na kursy, miał wiele fachów. Teraz facet skończy liceum albo technikum i oczekuje manny z nieba w postaci dobrze płatnej pracy. Nie da się, trzeba coś potrafić.
  • Odpowiedz
@wykopnieta: a co do gapienia się godzinami w komputery - kiedyś hajs był z naprawy telewizorów i faceci zajowali się naprawą telewizorów, teraz hajs jest z naprawy komputerów, programowania i obsługi tych komputerów - faceci się dostosowali i z "gapienia się w komputer" niektórzy wyciągają dobre pieniądze
  • Odpowiedz
@wykopnieta: pięknie powiedziałaś z tymi innymi czasami i to wyjaśnia bezzasadność twoich roszczeń, że każdy musi umieć wszystko zrobić, obecnie dzwonisz po odpowiedniego gościa który zrobi to lepiej i szybciej

a ty dalej męcz się ze swoim gniazdkiem podłączonym przez ryśka które zapewne jest #!$%@? w 90%, bo nie można było wezwać fachowca tylko DEJ HALINA JA PODŁĄCZE ZAWÓDKÓWKE 30 LAT TEMU SKOŃCZYŁEM PRZECIEŻ
  • Odpowiedz
@lazer: tak, fachowca do wszystkiego. Niedługo do robienia dzieci też będą potrzebni fachowcy ( )


I tak, to były inne czasy, gdzie mężczyzna był mężczyzną, a nie #!$%@?ą w rurkach, latającą od imprezy do imprezy, mającą pretensje co do tego, że jego dziewczyna wolała pójść do innego niż siedzieć z nim i podtrzymywać mu łeb jak rzyga po piciu.
  • Odpowiedz
@erysipelothrix: aha, widzisz, czyli dochodzimy do stwierdzenia, że miłość polega na fizycznym braniu od innej (kochającej) osoby; bo gdy ta osoba jest daleko (powiedzmy wyjechała na chwilę) to nie odczuwamy braku miłości (bo wiemy, że ta osoba fizycznie gdzieś jest i do nas wróci); skoro tylko tej osoby zabraknie na dobre, wiemy, że już nic więcej od niej nie dostaniemy, a więc nasz egoistyczny świat traci ważny atrybut, stąd smutek i
  • Odpowiedz
@wykopnieta: dlaczego sama się nie nauczysz tego robić? xD nie wymaga to siły fizycznej ani specjalnych umiejętności, tzn dobre zrobienie każdego gniazdka już wymaga ale tobie wystarczy na #!$%@? (czekam na przekręcenie moich słów xD)całą instalację elektryczną w domu też może zrobić i zaprojektować przecież rysiu, pytanie tylko czy prędzej czy później nie #!$%@? cię prąd jak będziesz robić pranie
poza tym trochę nie dziwię się twoim doświadczeniom bo z rozhisteryzowanym
  • Odpowiedz
@wykopnieta: i jeszcze jedno - masz ogromny żal do mężczyzn i obwiniasz ich za to, że kobiety są coraz bardziej męskie
a może jest odwrotnie? nie pomyślałaś że faceci po prostu nie mają się dla kogo starać? ja mogę powiedzieć o kobietach dokładnie to, co ty o mężczyznach - kiedyś były porządniejsze, umiały się zająć domem i były oddane
teraz obserwuję #!$%@? zwłoki oddające się połowie klubu bo wyzwolenie xD oczywiście
  • Odpowiedz
@lazer: jak mówię, zadajesz się z takimi - twój problem. I gówno prawda, kiedyś było tak samo, były panny, które waliły się po kątach w klubach z kim popadnie i były te normalne. Chodzi mi po prostu o to, że dzisiejszy mężczyzna zmienia się we wrażliwą cipkę, która nic nie umie, do najprostszych usterek wzywa fachowca i jest w szoku, gdy w końcu jego panna #!$%@? się i poleci dla świętego
  • Odpowiedz
@Limonkova: kilka miesięcy temu byłem w szpitalu. Nic super groźnego ( bardziej uciążliwego ) ale miałem mieć zabieg, który bardzo mnie stresował i generalnie dołował. Wizyta w szpitalu przedłużyła się na kilka dni. Moja dziewczyna zachowywała się dokładnie tak jak Twoja babcia ( z tym, że my jesteśmy razem od 2 lat ). Zabieg się udał, wszystko jest okej a od kilku dni dziewczyna jest moją narzeczoną :) #wygryw
  • Odpowiedz