Wpis z mikrobloga

@Elec: szkoda strasznie, bo cena mjolnerów również poszła w górę a chciałem kupić ;_; Imo to złe posunięcie publikowanie takich zmian przed premierą. No i nerf na meginord's XD
@Lrrr: I właśnie dlatego standard to kupa gówna. Albo się aktualizuje się przedmioty łącznie z istniejącymi egzemplarzami, albo nie aktualizuje się ich wcale.
@Elec: ileż te gemy? 1c? akurat to nic nie zmienia. Nerf na prolif buildy, nerf na melee, nerf na casterów. Zostawia tylko wandy i łuki...
Co wy gadacie bez płaczu proszę, zadne nerfy tylko optymalizacja co wcale nie musi oznaczac nerfa, po prostu trzeba bardziej uzyc glowy i grac z rozwagą, mi osobiście postawa GGG sie baaaardzo podoba ze chcą zrobic gre zbalansowaną pod wzgledem przyjemnosci z gry ale i poziomu trudnosci bo co za faza miec 350k burning dps na fb i prolif 21+2 z searing touch, zadna.. tak aamo fajniebze zmienili enduring cry, na poczatku
@Lrrr: trzeba było kupować przed. Kupiłem dwa windrippery gdzieś miech temu bo byłem prawie pewny że je znerfią bo co jak co ale są OP jak na unikalne przedmioty, niestety jeden potem sprzedałem z lekkim zyskiem a teraz żałuje że nie kupiłem więcej za całą "gotówkę" :)
Mjolnera też chciałem kupić ale dość szybko GGG wrzuciło znerfioną wersję na testy i cena poszła w górę.