Wpis z mikrobloga

@Goglez:

Szukaj na olx,gumtree,praca.pl i pracuj.pl-coś na pewno znajdziesz tylko też nie bierz pracy za 1200 zeta(trzeba się cenić mimo wszystko).A jak będziesz to napisz do mnie,może coś będę wiedział.
@Goglez: mój kuzyn po technikum i nieskończonych studiach z zarządzania zaczął pracę jako monter reklam w Wawie. Po 3 miesiącach pracy było tyle że założył własną firmę i pracował jako B2B dla poprzedniego pracodawcy + własne zlecenia, rozreklamował się na fejsie, dał dobre ceny bo ściągał komponenty z chin. Po kolejnych 3 pracy miał tyle że wciągnął do spółki znajomego który znał się trochę na elektronice, zaczęli robić jakieś bardziej skomplikowane
@Goglez: Jak z angielskim? Od 13 lipca do salonu partnerskiego Orange szukam pracownika, ale angielski musi być dość płynny w mowie, szczególnie w tematyce IT. Cały etat, może chwilowo i więcej bo ja sam będę dość często w sierpniu, szukałbym wręcz na dłużej kogoś. Na początek umowa zlecenie na 3msc, przez ten okres sama podstawa czyli okolo 1600-1700 netto, po 3 msc podstawa + premia, lacznie powyzej 2200 na glowe wychodzi
angielski musi być dość płynny w mowie, szczególnie w tematyce IT

@adriannno: No to dzięki za propozycję, ale nie spełniam wymogów.

A czemu ze studiów zrezygnowałeś? I masz status uczacego sie, cos w tym temacie, w jakis szkolach dla doroslych itp robiles?

Bo opierałem się na niskim stypendium i pomocy matki, ale ona pracuje w firmie która opiera się na eksporcie czapek do Rosji i na Ukrainę, wybuchła wojna i firma
@Goglez a call center? Niestety zarobki na poziomie 1300-1400 marne szanse na więcej, mówię wprost jak tam jest, ale tam angielski nie będzie potrzebny. Jeśli by Cię interesowało, co jakiś czas robią nowy nabór, raz w miesiącu to minimum jest. 170h miesięcznie, min 8h dziennie.