Wpis z mikrobloga

@mandziok: To na cholere ich bronisz, jeśli to twoi znajomi, to tylko znajomi, ja swoich nie bronię(chyba, że naprawdę w czymś mają rację lub po prostu tego potrzebują), bo są to tylko znajomi, a inaczej z przyjaciółmi. Do was nic nie mam, po prostu #!$%@? mnie to towarzystwo typu Wardęga czy Stfu, którzy robią to tylko bo kasa jest.

  • Odpowiedz
@InWrav: bronię dlatego, że szanuję go jako człowieka i cenię prywatnie, #!$%@? mam jak mi na wykopie szykalują wardęgi i stuarty, ale jak się ktoś #!$%@? za osobę z którą ściśle współpracuję etc. to nie widzę powodu, aby nie odpowiedzieć. Taką mam mentalność ;)
  • Odpowiedz
@InWrav: dla mnie weryfikacją są imprezy typu IEM, gdzie średnia wieku osób z którymi gadałem to było 16-19, ponieważ czternastki czekały na stuarty i rezie, ja każdy odchyłek debilizmu traktuję banem, nie wiem jak inni
  • Odpowiedz
@mandziok: Wiesz, że wystarczy zobaczyć na zdjęcia i naprawdę średnia wieku to nie będzie 16-19. Przekonałem się o tej elycie jutjuba jak rozmawiałem z widzami brodacza, którzy bronili Korwina, do tego momentu gdzie skończyła się ich wiedza z filmików Atora. Jeśli nie kumasz o co mi chodzi to, że młodzi ludzie naprawdę się na was wzorują, a wmawianie widzom, że są zajebiści jest #!$%@?ście złe.
Zawsze uwielbiam puścić sobie ten
  • Odpowiedz
@InWrav: Czytaj uważnie, że średnia wieku osób z którymi gadałem nie wszystkich widzów ogólnie. Przedział wiekowy jest od najmłodszych po ludzi naprawdę starszych, niestety nie mam danych do analityki, bo jak mówię. Jadę na meetup od Remka to mnie każdy dzieciak rozpozna, a idę na IEM to bardzo dużo starszych podchodzi a młodsi powoli nie kojarzą. Różnie to jest.
Jeżeli chodzi o dawanie wzorców, pomimo całej tej wulgarnej otoczki jest
  • Odpowiedz
@mandziok: A nie możesz po prostu robić normalnych filmów, a nie zadawać się z tymi, jak to ładnie Kamil określił "atencyjnymi #!$%@? polskiego jutjuba", rozumiem interesy, ale poświecisz jakość za pieniądze. Pomysł z Youtubers React miałeś fajny, ale chyba z niego zrezygnowałeś..

  • Odpowiedz
@InWrav: ja zadaję się z większością naszej gamingowej sceny YT, ponieważ w 90% przypadkach to naprawdę są super ludzie, jednak nagrywam głównie z tymi, których content najbardziej zbliżony jest mojemu. Dlatego też u mnie dużo jest materiałów chociażby z Gimperem, też pewnie z Ignacym zacznę więcej nagrywać i tak dalej. Jednak ostatnio głównie single-playerowo cisnę. Raz na jakiś czas collab nie zaszkodzi, zagrać w większej ekipie zawsze spoko.

Zrezygnowałem ponieważ
  • Odpowiedz
@mandziok: Takiego czegoś właśnie brakuje na polskiej tubie, sam mam zamiar otworzyć kanał zbliżony do Emergency Awesome, tylko brakuje mi zaplecza technicznego. A takiego czegoś jak on robi nie ma na polskiej tubie, jednak opowiadanie o popkulturze dominuje jedynie w blogach, a to naprawdę ciekawy temat. Kopiowanie z zachodu jest ok, ale w taki sposób jak to zrobił Niekryty Krytyk z Nostalgia Critic.
  • Odpowiedz