Wpis z mikrobloga

miry, mam takie pytanie, moze glupie, moze nie, nie wiem, ale czy jest tu choc jedna osoba, ktora popiera JOW-y? mam na mysli, kogos kto faktycznie tego chce, a nie gardzi platforma, uwaza, ze nalezy J---ć Obecną Władzę itd.

#kukiz #jow #polityka
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@erbo: Z drugą częścią się zgadzam, ale w momencie, gdy rozdrobnimy się na mniejsze okręgi, to "wielkie" nazwiska rozproszą się po kraju i powchodzą do Sejmu tak jak i teraz... przecież sondaże partyjne nie znikną i ludzie nadal będą głosować na partie, kierując się właśnie tymi sondażami...

Chyba jedynym wyjątkiem w skali regionalnej mogłoby być coś pokroju Ruchu Autonomii Śląska, może oni by powchodzili, gdyby wystartowali.
  • Odpowiedz
@kuznikowski: znowu piszesz bzdury, jest pełno lokalnych partyjek o zasięgu powiatu, które na swoim terenie mogą śmiało rywalizować z PO i PiS, które regularnie masakrują w wyborach samorządowych.
  • Odpowiedz
@erbo: Taa, pełno jest lokalnych partyjek, które tak samo jak i rząd wyrzucają kasę w błoto, tylko może na nieco mniejszą skalę... OK, chyba jeden drugiego nie przekona, poczekajmy może do wyborów. :) Ja nie jestem żadnym przeciwnikiem JOW-ów, ino twierdzę, że kompletnie niczego to nie zmieni, a przy okazji zmarnujemy kolejne miliony na referendum...
  • Odpowiedz
@erbo: Skład Sejmu mocno zmienił się podczas ostatnich wyborów, bo o ponad 37%. :) W GB zmienił się o 17,5 %, przy czym prawie dokładnie połowa to Wybawiciele Narodu Szkockiego.
  • Odpowiedz