Wpis z mikrobloga

@Emes91: Proszę mnie nie uznawać za jakiegoś fana arty ani jej obrońcy.
Ale powiedz mi, Emes, grałeśtrochę dłużej/w ogóle artą? I nie chodzi mi o 20 bitew na testowym/u kolegi na koncie/w czasie snu(?).

Ile razy na 100 bitew spadasz z full hp od arty? 10? Więcej?
Ten, kto jeździ trochę artą, wie jak cholernie ciężko jest coś trafić. A ściągnięcie czołgu z full hp to zawsze przyjemny
Ale powiedz mi, Emes, grałeśtrochę dłużej/w ogóle artą? I nie chodzi mi o 20 bitew na testowym/u kolegi na koncie/w czasie snu(?).


@Best11: No to najpierw pytasz, czy grałem w ogóle artą, a potem, że to, co grałem, "się nie liczy". Zdecyduj się.

I nie, nie potrzebuję mieć 10k bitew rozegranych artą, by rozumieć jej koncepcję. Jakoś na lajtach też bardzo długi czas nie grałem w ogóle i dopiero od stosunkowo
Jesteś dobrym graczem, żeby nie powiedzieć, że jednym z lepszych i masz jakiś wpływ na ludzi, którzy Cię oglądają. Może warto swój RAGE na artę przenieść na cheaterów?


@Best11: Czitowanie to jest oczywisty problem i nie potrzeba nikomu tego mówić. Z artylerią najwyraźniej jest inaczej.

Zresztą, czitowanie w Wocie to i tak jest nic w porównaniu do wielu innych gier online. Wiadomo, że trochę to wpływa, ale nikt dzięki "laserom" fioletowych