Wpis z mikrobloga

W miniony weekend udałem się z moim #rozowypasek do jej rodziców, którzy mieszkają pod #warszawa. Postanowiliśmy, korzystając z okazji udać się na zakupy do C.H. Janki. Między innymi odwiedziliśmy tamtejszy JYSK. A w nim znalazłem ciekawe urządzenie. Była to wkrętarka marki "Nie nasze". No dobra, sprzęt może nie był aż tak ciekawy, jak jego cena: całe 10 (słownie dziesięć) złociszy. Myślę sobie, że za dychacza mogę zaryzykować zakup jednorazowej wkrętarki. Mam w domu kilka śrubek do odkręcenia, więc nawet do tego się opłaca (zamiast kręcić śrubokrętem). Męska decyzja i fik - wkrętarka ląduje w koszyku.

Przy kasie pani kasjerka zeskanowała swoim skanerem kod na opakowaniu od wiertarki, zerknęła w swój monitorek, nieco się zdziwiła, i zapytała mnie o cenę tej wiertarki O_o Oczywiście, zgodnie z prawdą odpowiedziałem, że kosztowała 10 zł (w tym momencie pomyślałem, że dobrze było zrobić fotkę wiszącego zestawu z ceną, żeby w razie czego można było się kłócić). Pani kasjerka jeszcze raz zerknęła na monitorek, wzruszyła ramionami, przyjęła dyszkę, i rozstaliśmy się w pokojowej atmosferze.

Sprzęt okazał się wcale nie taki kiepski jak sądziłem. Wkręca i wykręca śrubki, ładuje się spoko. Do drobnych prac w domu jest w sam raz. Ale wciąż nie dawała mi spokoju ta niska cena. Postanowiłem sprawdzić na stronie sklepu ten towar i oto co się okazało: http://jysk.pl/firany/akcesoria-narzedzia/narzedzia/wkretarka-elektryczna-koncowki

Teraz mam mieszane uczucia. Z jednej strony #tylewygrac, z drugiej jednak #bedzieprzypal w sklepie, a mogłem temu zaradzić.
#jakzyc?

lembol - W miniony weekend udałem się z moim #rozowypasek do jej rodziców, którzy mie...

źródło: comment_3BXA3FOEwmOsMBGdBcGPKl5t9GZWWQ0r.jpg

Pobierz
  • 10
@krolikbartek: Przeceny u nich są zaznaczone na żółtych kartkach z ceną. Ta była biała. Co ciekawe zestaw śrubokrętów na www kosztuje róno 10 zł. Chyba komuś się narzędzia do wkręcania śrubek pomyliły ( ͡° ͜ʖ ͡°)