Wpis z mikrobloga

#cnc #obrobka #firma #zakupowiec #cncboners #pracaspawaczamnieprzeistacza #autocad #metalurgia #korposwiat #praca #proznia #niewiemjaktootagowac

Hej Mirki,
W akcie desperacji zwracam się do Was z pytaniem.

Czy ktoś z Was kojarzy/pracuje/słyszał o firmie zajmującej się obróbką blach (z nierdzewki,aluminium, czarnej stali) i gięciem blach z wydziałem produkcji jednostkowej i małoseryjnej?

Googlowałam, nie znalazłam nic odpowiadającego wymaganiom. Miałam do czynienia z kilkoma firmami ale albo liczyli sobie jak za platynę, albo terminy wykonania i dostawy są okrutnie długie, albo nie mają możliwości technicznych, albo nie obsługują jednodetalowców.
Aktualnie współpracuję z kilkoma firmami, ale ceny i możliwości techniczne są niekorzystne.

Zależy mi na:
-przestrzeganiu terminów,
-cenach w granicach rozsądku (nie szukam firmy, która za jeden płaski detal z nierwdzewki wielkości paczki Tic Tac'ów policzy sobie 20zł)
-dobrym kontakcie (miałam do czynienia z takimi sprzedawcami, którzy nie dobierają telefonów i nigdy na maile nie odpisują
-możliwościach technicznych

(Mam przygotowane rysunki techniczne z przykładowymi detalami, gdyby ktoś się chciał przyjrzeć detalom)
Dahlia122 - #cnc #obrobka #firma #zakupowiec #cncboners #pracaspawaczamnieprzeistacza...

źródło: comment_lXAD5VAJyUOdi7BJ3h47AFMhSssJWd0N.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Papilon: Dżizas człowieku... no co Ty nie powiesz? Robię zamówienia na kilkaset detali miesięcznie i szukam firmy, która podoła w/w wymaganiom. Wiem, że się zapier...ala, sama zapier...alam i widziałam jak takie firmy zapier...alają.
edit: Jedne detale są wielkości połowy arkusza blachy, inne są wielkości paczki Tic Tac'ów.
edit: W du...ie mam marketing, nie jestem studentką.
  • Odpowiedz