Wpis z mikrobloga

#cnc #obrobka #firma #zakupowiec #cncboners #pracaspawaczamnieprzeistacza #autocad #metalurgia #korposwiat #praca #proznia #niewiemjaktootagowac

Hej Mirki,
W akcie desperacji zwracam się do Was z pytaniem.

Czy ktoś z Was kojarzy/pracuje/słyszał o firmie zajmującej się obróbką blach (z nierdzewki,aluminium, czarnej stali) i gięciem blach z wydziałem produkcji jednostkowej i małoseryjnej?

Googlowałam, nie znalazłam nic odpowiadającego wymaganiom. Miałam do czynienia z kilkoma firmami ale albo liczyli sobie jak za platynę, albo terminy wykonania i dostawy są okrutnie długie, albo nie mają możliwości technicznych, albo nie obsługują jednodetalowców.
Aktualnie współpracuję z kilkoma firmami, ale ceny i możliwości techniczne są niekorzystne.

Zależy mi na:
-przestrzeganiu terminów,
-cenach w granicach rozsądku (nie szukam firmy, która za jeden płaski detal z nierwdzewki wielkości paczki Tic Tac'ów policzy sobie 20zł)
-dobrym kontakcie (miałam do czynienia z takimi sprzedawcami, którzy nie dobierają telefonów i nigdy na maile nie odpisują
-możliwościach technicznych

(Mam przygotowane rysunki techniczne z przykładowymi detalami, gdyby ktoś się chciał przyjrzeć detalom)
Dahlia122 - #cnc #obrobka #firma #zakupowiec #cncboners #pracaspawaczamnieprzeistacza...

źródło: comment_lXAD5VAJyUOdi7BJ3h47AFMhSssJWd0N.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Dahlia122: komentarze są idiotyczne, owszem, ale dają Ci podświadomie znać, gdzie powinnaś się znajdować. Kobieta w metalurgii wygląda mniej więcej tak samo jak facet manikiurzysta, albo inny właściciel salonu urody.
Pracuję w branży i wiem co wy, kobiety na podobnych stanowiskach potraficie #!$%@?ć. Cześć i czołem
  • Odpowiedz
@hallomaja: O tak. Masz zupełną rację. Powinnam siedzieć w domu i ładnie wyglądać. Nie wiem co #!$%@?ą kobiety na podobnych stanowiskach i mnie to nie interesuje. Wiem, że wszystkie dotychczasowe firmy z jakimi miałam do czynienia są chu...owe i szukam jednego, głównego dostawcy z branży. Skoro Ty jesteś taki zajebisty to pochwal się swoimi możliwościami technicznymi i zobaczymy czy wymiękniesz jak inni.
  • Odpowiedz
@Dahlia122: wszystkie firmy są #!$%@?, tylko Twoja najlepsza. Zrozum, że jak komuś się coś nie opłaca zrobić, to chociaż byś tam osobiście nago negocjować miała, to Ci nikt tego nie zrobi poniżej progu opłacalności choćby skały srały. Szukasz partnerów biznesowych na mirko, bo co? Trzeba ciąć koszty? Ciekaw jestem co powiesz szefowi jak będziesz już przy dedlajnie "no wiesz wujku, bo otagowałam przecież dobrze na mirko ale mi powiedzieli, że
  • Odpowiedz
@hallomaja: Jednak odbiór. Nie twierdzę, że moja jest najlepsza. Mi wcale nie chodzi o zejście ceny z progu opłacalności. Chodzi mi o firmy, które bezczelnie zawyżają ceny. Na przykładzie, mam detal gięty, który dostawca wycenił na 614,89zł i cena ta utrzymywała się w granicy 700zł przez rok, okej. Robię wycenę w innej firmie, bo poprzednia zmieniła politykę działania i druga firma ten sam detal wycenia mi na 1414,21 zł. Na
  • Odpowiedz
@Dahlia122: Podeślij na PW rysunki, jak się da to dobrze by było w PDF ie albo coś w tym stylu, bo nie jestem na firmowym laptopie.
@hallomaja: @EmpireAgent: My wiemy, że wakacje się zbliżają, że do gimnazjum już chodzić nie trzeba, ale ładna pogoda wyjdźcie na pole, a nie przeszkadzajcie normalnym użytkownikom. Co roku w tym okresie czasu, przez takich jak wy, poziom wykopu znacznie spada.
  • Odpowiedz