Wpis z mikrobloga

61:73, przed nami 4. kwarta g6. 2 lata temu Spurs prowadzili 75:65 przed 4. kwartą g6 i przegrali w fatalny sposób. Czas na powtórkę z rozrywki! Oczywiście tak nie będzie, ale kto wie, kto wie..
  • Odpowiedz
@Gorti: Koszykówka to gra zespołowa, nawet Jordan z takimi plackami jak reszta składu Cavs nie wygrałbym mistrzostwa. Wcale się mu nie dziwię, że w szóstym mega męczącym meczu ciało i umysł odmawiają mu świeżości.
  • Odpowiedz
@MuzG: Co by nie mówić o MJ i Kobe to ich nikt nigdy nie posądził o brak zaangażowania, energii, liderowania, walki do końca, brania odpowiedzialności, a LeBron.. no ale jeszcze ma 12 minut, zobaczymy, może powtórzy g6 ze Spurs.
  • Odpowiedz
@Gorti: Bo ani MJ ani Kobe nie grali w finałach z taką zgrają niedorajd, każdy z nich do finałów dochodził z solidnymi pomocnikami, taka mała różnica.
  • Odpowiedz
@Gorti: Widzę, że ładna u Ciebie zmiana o 180 stopni. Podczas pierwszych meczów byłeś na mirko największym fanem Cavs, a teraz widzę największy hejter LeBrona :P
  • Odpowiedz
@MuzG: Ja jestem fanem LeBrona, ale zawsze jestem obiektywny. Gość ma ogromny talent, ale problemy z braniem odpowiedzialności. No, ale ocenię go po zakończeniu meczu.
  • Odpowiedz
@noelogimby: Tylko w statystyki to patrzą ludzie uważający Chamberlaina za GOAT-a. Wejdź na twittera i zobacz co piszą najlepsi dziennikarze od NBA, którzy krytykują LeBrona za brak agresji i chowanie się za plecami swych pomagierów, zamiast brać odpowiedzialność. No, ale jeszcze prawie 10 minut, więc zobaczymy.
  • Odpowiedz
Tylko w statystyki to patrzą ludzie uważający Chamberlaina za GOAT-a


@Gorti: Dokładnie Robert Horry GOAT ( )
  • Odpowiedz