Wpis z mikrobloga

Jak myślicie kiedy wyjdą wichry zimy i dlaczego będzie to tuż przed 6 sezonem ? Wydaje mi się że Wichry są już dawno napisane i tylko czekają na opublikowanie aż serial dogoni książkę aby kasa się zgadzała. Teraz w 6 sezonie zobaczymy wydarzenia z żelaznych wysp i część z wichrów (pominięty prawie całkowicie zostanie wątek Jona i dopiero w końcówce ożyje by znowu nabić oczekiwania przed następnym sezonem), w 7 dokończenie wichrów i kilka spojlerów z ostatniego tomu sagi i przed 8 wyjście ostatniego tomu który Martin piszę już teraz aby zdążyć.
#got
  • 16
Wydaje mi się że Wichry są już dawno napisane i tylko czekają na opublikowanie aż serial dogoni książkę aby kasa się zgadzała.


@13gugu13: Martin był o to pytany i powiedział, że to najgłupsza teoria jaką w życiu słyszał. xD Poza tym pisanie Martina zwolniło już po wydaniu trzeciej książki w 2000, a wtedy nikt nie myślał nawet o serialu.
@Mesmeryzowany: A co Martin miał odpowiedzieć? "no słuchajcie wiem że czekacie na nową książkę ale podpisałem kontrakt że wydam ją za 2 lata więc czekajcie frajerzy"? Poza tym tak jak to podał @Nabre teoretycznie za 2 sezony serial ma się zakończyć więc niby Martin zna już losy postaci i jak się to wszystko skończy a nie przelał tego na papier. Może to głupia teoria ale logiczniejsze wydaje się że twórcy serialu
@13gugu13: po cholerę mam blokować #got? Dobrze wiesz, że są ludzie którzy oglądają serial i druga grupa ludzi która czyta książkę (i ew ogląda serial). Skoro żyjesz w społeczeństwie, to z łaski swojej opisywał byś, jak inni, że zamieszczasz spoiler z np. 10 odcinka albo 6 sezonu/książki.
@Visher: Chyba logiczne że po danym odcinku ludzie będą o nim pisać jak o fakcie dokonanym który każdy zainteresowany ogarnął. Szczególnie że to co napisałem wydarzyło się zarówno w książce jak i serialu więc tym bardziej ból dupy nieuzasadniony. Gdzie ma być dyskusja o odcinku i książkach jak nie pod tagiem #got ? Jeśli ktoś nie chce spojlerów to nie wchodzi w wątek nimi najeżony. Zamiast przeglądać tag obejrzałbyś odcinek i