Wpis z mikrobloga

@lxxxxxxl: Super pomysł bulwo, żeby dziewczyna nie miała gdzie uciec w razie czego... Samolot... Może od razu niech się zamkną w klatce na wysokości, może taniej wyjdzie?

A inna kwestia, że po co się z tym tak afiszować? Związek to sprawa między dwiema osobami, naprawdę nikogo obcego nie będzie obchodzić to jakie mają co do siebie plany.
@lxxxxxxl: To może ja zaproponuję coś klasycznego, jako że jestem tradycjonalistką. Niech jej się oświadczy w jakiejś dobrej restauracji, można zamówić stolik, omówić z kierownikiem sali szczegóły, poprosić o przechowanie bukietu w chłodni i przyniesienie go w odpowiednim momencie... W tej kwestii miałabym jeszcze kilka fajnych pomysłów.
@lxxxxxxl: Ja uważam że taki rodzaj oświadczyn jest nie w porządku. To jest rodzaj szantażu emocjonalnego, bo wykorzystuje się presję publiki. Bzdura i tyle, wolałbym się oświadczyć będąc z kobietą sam na sam. W ogóle po grzyba mieszać postronne osoby w swoje prywatne sprawy?
@lxxxxxxl: chociaż na jakiejś fajnej trasie? chyba nie Warszawa - Kraków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pomysł moim zdaniem żenujący. Ja stoję przed podobnym problemem i ktoś podpowie? Mirabelki, hmmm? Laska ogólnie czekam 5lat, i już dawno bym to zrobił ale chce żeby było wyjątkowo. Ostatnio już pomyślałem chociaż na dniach jakąś kolacje na plaży zrobie i jak najszybciej ale nie, moje ego nie daje za wygraną. Idę