Wpis z mikrobloga

@REMIR3X: Grafa otoczenia ladniej wyglada w falloutcie niz w wiedzku, szczegolnie roslinnosc, szkoda ze wlosy wygladaja ochydnie i modele odrobine gorzej niz w wiesku.
No i bedzie w koncu open world jakis po gta v, a nie jakas #!$%@? jak wiedzmin 3 ktory bardziej przypomina DA:I niz gry z otwartym swiatem.
Dodac do tego o wiele lepszy system walki niz w wiesku, system strzelania na myszy > system walki wrecz projektowany
@corinarh:

grafa otoczenia ladniej wyglada w falloutcie niz w wiedzku

Chyba jak grałeś na low, bez przesady. To co pokazują w żadnym miejscu nie wygląda lepiej niż W3. A co do otwartości świata... Rozumiem, że wolałbyś jedną lokację wielkości Velen, Novigradu i Oxenfurtu zamiast tej + kilku dodatkowych? Aż tak ci przeszkadza podział na dwa główne regiony + Biały Sad z prologu, zamek w Wyzimie i Kaer Morhen?
@Murzinio: Testowalem kazde ustawienia i na rzadnych grafa nie wyglada tak dobrze jak FO4/GTA V, wiedzmin wyglada wrecz ochydnie i dziala tragicznie na moim pc. Tak przeszkadza mi to, po prostu CDP byli leniwi i nie chcialo im sie robic jeszcze wiekszych przestrzeni do nastepnego miejsca, mogli po prostu polaczyc te 4 lokacje w 1 i nie bylo by problemu.
I dzieki ze nie moglem poprawic poprzedniego komenta, chcialem pare zdan
@Murzinio: Zrobili #!$%@? optymalizacje i tyle w temacie, swoje docinki mozesz sobie do kolegow wysylac a nie do mnie, gta v dziala na vhigh w 60-80fps (czasem spadki do 45-55) i tyle, wiedzmin nie wyglada na gre ktora powinna wymagac lepszego pc od gta v. Nie bede mowic o moim kompie bo od razu to skonczy rozmowe i zacznie jaki to mam #!$%@? pc a to prowadzi do niczego.
@Murzinio: Za to ty wiesz co to optymalizacja, smiem watpic, udajesz ze sie znasz a nic z tego nie rozumiesz.
Dobra masz mojego pc - i5 2500k (ktorego wg wiedzmin nie uzywa), 7850 po oc, 8gb ramu, ssd mx100. I teraz zaczna sie stereotypowe zaczepki ze to nie optymalizacja tylko moj #!$%@? pc, nawet nie spelnia wymagan i gra jest taka skomplikowana ze az nie uzywa cpu i musi byc karta
@Blizbor: W uproszczeniu poprawianie kodu aplikacji/gry w ten sposób żeby zużywała jak najmniej zasobów sprzętu.
@corinarh: Masz sprzęt w okolicach minimalnych wymagań ( w minimalnych HD7870, po OC możliwe że dobiłeś ze swoją kartą do tego poziomu) i masz pretensje o to, że gra kiepsko ci działa. Procesor masz dobry, ale w grach i tak najważniejsze jest GPU. A twoje GPU to karta ze średniej półki sprzed trzech lat. Znajomy
@Murzinio: Widze ze juz sie przyczepiasz do minimalnych wymagan nie majac pojecia ze wiedzmin nie ma prawa dzialac tak zle skoro gta v jak i pewnie fo4 bedzie dzialac plynnie w 60fps. Znowu mi wciskasz slowka do ust, gdzie pisalem ze wymagam ultra? Nie masz pojecia optymalizacji tak samo jak CDP. Oczywiscie nigdzie ale musisz sobie cos dopowiedziec zeby cie zaplusowali fanboje wiedzmina... Jestem pewien ze nie kupie zadnej gry od