Wpis z mikrobloga

@corinarh: Nieładnie być niemiłym. Po prostu śmieszy mnie twoje pier%$^enie bez sensu. Co do optymalizacji to CDP Red się z tym uporało bardzo dobrze, ale płaczek, któremu nie jest dane ujrzeć piękna będzie płakał #cebulamotzno

  • Odpowiedz
@kobiaszu: Nigdy nie przestanie mnie dziwic ta dziwne, wrecz fanatyczne oddanie wiedzminowi jako to byloby objawienie i najlepsza gra w historii swiata growego, bez zadnych wad, niedorobek i fuszerek czy tez falszywego hype z grafa.
Ba nie wolno ci byc krytycznym wg niej bo przeciez wiedziek to taki korwin growy, jak skrytykujesz to od razu stado minusow od baranow na, ktorych nie stac na wysilenie mozdzkow zamiast dawania 10/10 kazdej
  • Odpowiedz
@corinarh: Boże, ale z Ciebie kretyn xD. optymalizacja jest dla twojej wiadomości świetna. Wiedźmina idzie odpalic na gorszym sprzęcie niż podali minimalne. A to że komputer masz mocno średni... Sorry ziomek ale grafika jest świetna, oczywiście przyznaje to każdy oprócz cebulactwa. i teraz wiesniaki swoją modą dra sie wnieboglosy z oburzeniem, ze "JAK TO JA NIE MAM ULTRA NA SWOIM TOSTERZE, GTA #!$%@? 10000FPS #!$%@? CDPR" XDDD gnije z takich
  • Odpowiedz
@corinarh: Sorry ale Bethesda nie potrafi zrobić ciekawej fabuły :D Fabuła jest przeważnie nudna, jedynym plusem jest otwarty świat, co kto woli. Jeśli ważna jest dla Ciebie mechanika i otwartość świata to spoko ale jak fabuła to król jest tylko jeden i nazywa się Geralt z Rivi
  • Odpowiedz
@corinarh: 6950 po OC/unlock here (~6970), na papierze w ogóle nie spełnia wymagań a mimo to ~30 fps na medium przy FHD, a Ty twierdzisz że optymalizacja jest słaba?
  • Odpowiedz