Wpis z mikrobloga

#studbaza #gadamdosiebie #motywacja #statystykaiekonometria #niebojesie

Wy tutaj pewnie już w pełni nowego semestru, a ja jeszcze kampania marcowa :) Jedyna batalia 26go, jutro proszę o doping, bo zamierzam się zabrać ostro do robienia zadań. Podejdę do tego z pozytywnym nastawieniem. Wszystko da się fajnie zaliczyć. Poza tym gdyby nie zły dzień za pierwszym razem, to bym zdała i to pewnie nieźle tamten egzamin, więc teraz muszę sobie tylko przypomnieć to co wtedy się naumiałam i douczyć paru szczegółów i będzie spoko git. Dam radę. :)

A jak tego nie zaliczę, to zawsze mogę w przyszłym semestrze wziąć coś w zamian i zaliczyć, ale lepiej nie :) Lepiej żebym nie musiała chodzić na uczelnie już i żebym mogła się posmażyć na słońcu :)
  • 18
@TripleSec: No to właśnie :P Wiem siara, ale Ci mówię... Pierwsze zadanie, za które się zabrałam było lekko z dupy i zajęło mi za dużo czasu i nie doszłam do klarownego wyniku i straciłam motywację. Bo szłam na ten egzamin z myślą o napisaniu go na dobrą ocenę, a tu już taka dupa na początek... Tym razem spróbuję się nie nastawiać na dobrą ocenę tylko na zdanie, to może będzie ok.
@tusiatko: to nie było "co, oblałaś" tylko "co oblałaś". W sensie jaki przedmiot. Ale jak mówisz, że szeregi czasowe to mam mniej więcej pogląd. Z analizą wielowymiarową nie miałem jeszcze do czynienia, ale niemniej jednak trzymam kciuki, JEDZIESZ Z KOKSEM
@Rabusek: Ja zawaliłam pierwsze studia :) Ale już na tych nie było jeszcze gorzej niż zdanie za drugim podejściem i to jeszcze wyrobiłam szybciej ects niż jest planowo, także dlaczego miałabym nie zdać ostatniego egzaminu? :)
@TripleSec: No mówię szeregi czasowe to spoks, ale ta analiza... Szczególnie te rozkłady mnie dobijają :) Ale już porobiłam parę zadań i zdążyłam zczaić rzeczy, których za pierwszym razem nie kumałam, także powinno być lepiej tym razem i muszę poćwiczyć rozpisywanie się w zadaniach i analizowanie wykresów trochę :) Ale w sumie to umiem, tylko na egzaminie jak doszłam do tego zadania już, to byłam tak #!$%@?, że nie chciało mi
tusiatko - @TripleSec: No mówię szeregi czasowe to spoks, ale ta analiza... Szczególn...

źródło: comment_9CzRjgoXQP1CvStjx0qCqBTBdYvFs6D4.jpg

Pobierz
@tusiatko: *wieloczynnikowa analiza oczywiście, ale nie chciało mi się już poprawiać. Nic mi ten wykres nie mówi tak czy owak, musiałbym poczytać to i owo. Póki co, mam zawracanie dupy z licencjatem, bo zachciało mi się wybrać temat przy którym jest W #!$%@? roboty.
@TripleSec: Mnie to od czerwca czeka... Miałam napisać do profesora o czym mniej więcej chciałabym pisać... Oczywiście nawet nic nie poczytałam, żeby się trochę w tematach poinformować... Pewnie się skończy na tym" Aaaa niech pan coś wybierze " ;_;
@TripleSec: Nie no już mam wyznaczone, że z mikroekonomii, ale wiesz, tam można o wszystkim napisać. Wiesz, na każdy temat się znajdzie jakaś teoria :3 W sumie dużo nie przerabialiśmy jakichś tam dziedzin. Co ja mogę... Teorię decyzji... Aukcje, albo jakieś neocjacje... o tej awersji względem ryzyka, ale już pisałam u niego pracę na ten temat, pomyśli, że na łatwiznę idę... Mogę też sobie wybrać coś, że przeprowadzę badanie (ankietę) na
@TripleSec: Nie no to co Ty... Co Ty mi jakieś tematy tutaj dajesz... Coś przyjemnego proszę :) Ta praca i tak się nie liczy, bo jak zrobię Mastera to nikogo nie będzie obchodziło o czym pisałam na B.Sc :) Tak myślę coś może o wojnach rzeczywiście, o asymetrii informacji albo też może rzeczywiście o tej awersji względem ryzyka, bo w tej pracy to tylko wspomniałam, że polityce jest to zauważalne, ale