Wpis z mikrobloga

@Gremo: millenium i konto student. wystarczy zaplacic raz w miesiacu karta chocby nawet za 5 zl i wszystko darmowe do 25 roku zycia. potem tez jest dobrze. wystarczy miec miesieczne wplaty powyzej 1000 i zaplacic raz w miesiacu karta tez za piataka. albo nawet nizej juz nie wiem.
@Gremo: O ile pamiętam to w mBanku wszystko załatwiało się online i przez bankomaty/wpłatomaty, bo nie mieli żadnych punktów obsługi, niech ktoś się wypowie na ten temat...
Ja mam od 16lv konto w PKO, na początku Junior później Dla Młodych, opłata 3zł co miesiąc za kartę bodajże, przelewy za darmo, wpłata w punkcie za darmo, bankomaty też w większości za darmo (a przynajmniej nie pamiętam, bym kiedykolwiek płacił wypłacając z jakichś
@MichaelT128: no to trochę ostudziło mój zapał.. Muszę wtedy wyszukać ile pobiorą mi z konta, gdy taki przelew by się nie pojawił. Zaraz będę szukał dokumentów i regulaminów
@nilhir: oczywiście, że to robię. Wyszukałem sobie konto mBank i PKO. Polecili mi Millenium które w zestawieniach gdzieś umknęło. Dlatego też się tym zainteresowałem( ͡° ͜ʖ ͡°)