Wpis z mikrobloga

Siemano,

Mojego #rozowypasek zaczepił dziś jakiś gość. Powiedział, że jest fotografem profesjonalnym. Zaprasza ją na darmową sesję bo ma ładny uśmiech. Proponuje dzień jutrzejszy w #krakow na zakrzówku o 8 rano. Dziewczyna powiedziała, że się zastanowi i wymienili się numerami telefonów. Dodał, że ma zabrać ciuchy na przebranie, ale nie może zabrać nikogo, bo on nie lubi widowni. Nie mogłaby też publikować tych zdjęć, a on też by ich nie publikował. W tym momencie powiedziała, że nie jest zainteresowana bo sama nie pójdzie, a gość powiedział, że jak mu nie ufa to żegna. Początkowo to zbagatelizowałem, ale jej bratu się to nie spodobało. Ostatecznie zadzwoniłem do gościa z mojego telefonu, zapytałem czy jest fotografem i czy mógłbym prosić jakieś portfolio, a numer mam z polecenia. Gość powiedział, ze to pomyłka.

Wraz z bratem #rozowypasek stwierdziliśmy, że pora udać się na #policja , żeby sprawdzić gościa. Moja dziewczyna się nie zgodziła na tą sesję, ale kto wie ile #rozowypasek się zgodzi i z niewinnej sesji o 8 rano stanie się gwałt o 8:30.

I wiecie co policjant powiedział?

  • 56
  • Odpowiedz
@BuBu3: @nie_usune: a co jeśli koleś ma taki sposób na podryw i w życiu nie pomyślałby o gwałcie? różne ściemy się wciska laską, zaprzeczysz?

może naoglądał się łysego z brazzers i wydaje mu się, że wszystko potoczy się jak na filmach?
  • Odpowiedz
@SScherzo: Zawsze śmiałem się z ludzi, którzy popełniają podobny błąd, nie rozumiałem, jak w ogóle można takiego byka walnąć, aż w końcu sam się rozdziewiczyłem w tym temacie, teraz już wiem, że można. Nie wiem, czy dziękować Ci za zwrócenie mi uwagi, czy nienawidzić za zniszczenie mojego życia... #omojbozedlaczego
  • Odpowiedz
@Member: ale czego się spodziewałeś?

Gość zaproponował dziewczynie spotkanie i tyle. Co w tym złego? Ja też mogę proponować #rozowympaskom (ba, nawet niebieskim, a kiedyś to w ogóle zaprosiłem hydraulika) spotkanie i co z tego?

Mają mnie zamknąć, bo komuś kulturalnie proponuję, żeby do mnie dobrowolnie przyszedł?
  • Odpowiedz
@pawel_tarnobrzeg: @TheMan: @LOLWTF: @kosmiczny_maupiak: @ajuto00: Kek, dla niektórych to jest normalne. Wiecie, są osoby, które rozmowy z nieznajomym nie traktują jako rozpoczęcia realizacji planu prokreacji. Mam koleżankę, co fotografką niby jest i mając chłopaka zdarzało się jej kogoś zaczepić, jak robiła zdjęcia na ulicy czy w metrze, czasem się wymieniała telefonem/fejsikiem żeby komuś przekazać zdjęcia. W przypadku faceta pewnie działałoby to analogicznie.
  • Odpowiedz