Wpis z mikrobloga

Siemano,

Mojego #rozowypasek zaczepił dziś jakiś gość. Powiedział, że jest fotografem profesjonalnym. Zaprasza ją na darmową sesję bo ma ładny uśmiech. Proponuje dzień jutrzejszy w #krakow na zakrzówku o 8 rano. Dziewczyna powiedziała, że się zastanowi i wymienili się numerami telefonów. Dodał, że ma zabrać ciuchy na przebranie, ale nie może zabrać nikogo, bo on nie lubi widowni. Nie mogłaby też publikować tych zdjęć, a on też by ich nie publikował. W tym momencie powiedziała, że nie jest zainteresowana bo sama nie pójdzie, a gość powiedział, że jak mu nie ufa to żegna. Początkowo to zbagatelizowałem, ale jej bratu się to nie spodobało. Ostatecznie zadzwoniłem do gościa z mojego telefonu, zapytałem czy jest fotografem i czy mógłbym prosić jakieś portfolio, a numer mam z polecenia. Gość powiedział, ze to pomyłka.

Wraz z bratem #rozowypasek stwierdziliśmy, że pora udać się na #policja , żeby sprawdzić gościa. Moja dziewczyna się nie zgodziła na tą sesję, ale kto wie ile #rozowypasek się zgodzi i z niewinnej sesji o 8 rano stanie się gwałt o 8:30.

I wiecie co policjant powiedział?

  • 56
  • Odpowiedz
@Member: no to o co ta cala afera? Ktos jej zlozyl propozycje i ona sama bedac pelnoletnia zadecyduje co dalej. Elegancko i kulturalnie zaproponowal niezobowiazujacy seks. Co w tym zlego?
  • Odpowiedz
@Member: No a co miał #!$%@? zrobić?

Przychodzi jakiś koleś na komisariat ze swoimi podejrzeniami z dupy, żadnych dowodów, żadnego przestępstwa i narzeka że SWAT z helikopterem na gościa nie leci, no #!$%@?
  • Odpowiedz
@Member: Stary rozumiem Twoj ból, na mojego paska wyburzył gość z wackiem w ręce żeby "popatrzyła", na szczescie mu uciekła, a gonił ją... zgłoszone na policji - sprawa skończyła się mandatem - 50 zł dla typka.
  • Odpowiedz
Powiedział, że jest fotografem profesjonalnym. Zaprasza ją na darmową sesję bo ma ładny uśmiech.

(...)ale nie może zabrać nikogo, bo on nie lubi widowni. Nie mogłaby też publikować tych zdjęć, a on też by ich nie publikował.

(...)czy mógłbym prosić jakieś portfolio, a numer mam z polecenia. Gość powiedział, ze to pomyłka.


@Member: Dziękuję takiemu kolejnemu cwelowi za robienie opinii fotografom, którzy podchodzą do sprawy poważnie, nawet jeśli wyłapują losowe osoby
  • Odpowiedz