Wpis z mikrobloga

@ihwar: szczerze? Sam mam 2 systemy na kompie i częściej używam Linuksa właśnie. Do neta, plików, muzyki, niektórych gier multiplatformowych. Jak trzeba mi pograć to odpalam windę i tłukę w GTA2 na LAN, ewentualnie jakieś inne potężniejsze gierce. Tak jak do 3ds maxa. Dlatego uważam, że oba systemy się dobrze uzupełniają ;)

Linuks jest wg mnie bezpieczniejszy i bardziej operowalny, natomiast WindowsXP ma więcej programów. Ale tak jak mówię - z
@ihwar: ja tam jestem umiarkowanym userem, więc videowykop nt co lepsze L czy W był dla mnie nieprzekonujący, bo mówił o programowaniu, a aż tak głęboko zeń nie korzystam. Więc pod tym względem jestem realistą i nie będę ludzi oszukiwał, choć czasami mam tendencje do kierowania się pod kątem Linuksa. Np przypadek mojego dziadka, który używa kompa tylko do neta i ewentualnie do dokumentów. Ale... ten internet ma z paluszka. A
@ihwar:

zraziłem się ostatecznie właśnie na fedorze i wifi, 3 dni srania się i szukania po forach, instalowania miliarda updatetów, przy tym dwa razy zepsucie systemu i reinstalacje....


a to ciekawe, jak różne może być podejście do sprawy :)

mnie by to motywowało, by wreszcie zmusić tego #!$%@? do działania :D i jak by już działało to bym korzystał. Póki by nie padło. Niejeden raz takem miał i (prawie) zawsze szukałem