Wpis z mikrobloga

  • 1025
Czołem, Mirki!

TL;DR: Mieszkam u @feuerfest i @friq @thefriq na Bali i jest zajebiście.

Imprezujemy, czilujemy, jeździmy na motocyklach, zwiedzamy, spotykamy lokalne piękności, gramy w gry karciane. Jestem u nich już tydzień i nie zamieniłbym tego czasu na żaden inny. Przyjechałem tu jako randomowy mirek, a obdarzyli mnie zaufaniem i ugościli po królewsku, w ich towarzystwie nie można się nudzić. Totalnie bezproblemowi ludzie wiodący życie pełne problemów w stylu zacinające się Apple TV i dzielnie stawiający czoło trudnościom dnia codziennego jak papaja zbyt dojrzała, by zrobić trzywarstwowe smoothie (tak, żeby warstwa papaji odcinała się wyraźnie od warstwy kiwi).
Przez ostatnie 5 dni gościli też moje znajome, dwie urocze autostopowiczki z Hiszpanii, poznane w trakcie podróży przez Indonezję; dziś musiały wyruszyć w kierunku Jakarty. Świetnie się razem bawiliśmy.

Jak znalazłem się w tak pięknym miejscu z tak cudownymi ludźmi? Kupiłem bilet w jedną stronę za 400 zł do Bangkoku, stamtąd 3 miesiące stopowałem zwiedzając po drodze Tajlandię, Malezję, Singapur i Indonezję, aż nie dotarłem tutaj. Po drodze doświadczyłem wielu wspaniałych przygód. Zrozumiałem wiele rzeczy, poznałem lepiej świat i siebie. Za tydzień wylatuję na 3 miesiące do Australii do Perth i zwiedzę stopem północne wybrzeże udając się w kierunku Sydney. Jeśli ktoś chciałby się zobaczyć po drodze, jestem otwarty na kontakt.

Piszę ten wpis nie tylko po to, by się pochwalić, choć muszę przyznać, że to najważniejszy z powodów. Może ktoś podobnie jak ja rzuci gównostudia i rozpocznie podróż w nieznane, szczerze poletzam. Po dwóch tygodniach samotnego wygnania (każdy z przyjaciół miał po 5 powodów, by nie jechać) byłem zły na siebie, że nie zdecydowałem się na taki krok wcześniej. Wyleczyło mnie to z depresji i niskiego poczucia własnej wartości, może nawet za bardzo. Jakieś pytania? Z przyjemnością odpowiem.

Hmm, przeczytałem to, co napisałem i doszedłem do wniosku, że jest za miło, więc:
A WY CO, DALEJ W 40-LETNIM BLOKU Z WIELKIEJ PŁYTY ZDYCHACIE Z GORĄCA I BYLE DO PIĄTKU NAPIĆ SIĘ TANIEGO PIWA? SEKS NIE JAKO PRZYJEMNOŚĆ, A W NAGRODĘ? A PALMA TO TYLKO NA TAPECIE STAREGO LENOVO? WANNA ZA MAŁA, BY NOGI WYPROSTOWAĆ?

Tak, teraz lepiej. 
Liczę na żywiołową, wielowątkową  dyskusję pod tym postem i dajcie plusy, tak z 5, bo mi bardzo zależy, bez tych plusów to ja smutny będę.

#feuernabali #friqnabali
#jridernabali :D
#wygryw #podroze #autostop #przegryw #chwalesie #buldupy #nohomo ##!$%@?
Pobierz jrider - Czołem, Mirki!

TL;DR: Mieszkam u @feuerfest i @friq @thefriq na Bali i jest...
źródło: comment_TdUKh4DpQPCpoB5Ed3YaM6hDuAzUpgQz.jpg
  • 233
@jrider: A co za 15 lat? Co za 25 lat? Co za 35 lat itd?
Ile zarobisz i jak ustawisz sobie przyszłość?

A co broniło Ci się trochę poedukować, w czymś lepszym niż Twoje 'gównostudia' i mieć coś w głowie i pracować gdzie chcesz ale mieć zarobek stały i uczciwy z możliwością jeżdżenia? Pewno to, że po prostu za głupi byłeś by zdobyć lepsze wykształcenie i wybrałeś gorsze studia które Ci
@jrider: A skąd wyjechałeś, że przestałem zwiedzać i wróciłem do Polski? Może pracuję za granicą - takie same potwierdzone info jak z Twoją kartą kredytową tylko Ty sam piszesz, że to taty. Łatwo dajesz się prowokować, złościsz się jak 3 latek któremu zabrano zabawki tylko więcej przekleństw używasz i uważasz się za guru życia. Zauważ też proszę, że nie nawiązywałem nigdzie do Twojej wyprawy - szacunek za to - ale do
@Sarseth: haha, autostop to dla Ciebie bycie pijawką? Nie chcę Cię martwić, ale Twoja żona będzie miała nudnego męża.

@Sarseth:
@Pete1:
@dzafel:
@kowalskipakero: Moim rodzicom, którzy zjeździli stopem pół Europy, a Mama to Afrykę za komuny, też tak mówili. Mówili tak ludzie, którzy nie osiągneli w życiu niczego, ale też nigdzie nie wyjechali. :D Zluzujcie, nawet kilka lat podróży to nie jest przegrane życie, pomyślcie ilu ludzi
haha, autostop to dla Ciebie bycie pijawką? Nie chcę Cię martwić, ale Twoja żona będzie miała nudnego męża.


Całe szczęście mam tak samo 'nudną' dziewczynę. Za to siostrę mam z takim samym nastawieniem jak Twoje. Dlatego tak negatywnie do tego podchodzę. Wolałbym żeby zakończyła studia, zamiast je rzucać w połowie, bo przecież pojeżdzić na krzywy ryj można też i te 2 lata później.

@jrider: No to problem tych ludzi co nic
@jrider: Przeczytałem cały post i wszystkie komentarze, bo wszystko jest tak pełne hipokryzji że aż mnie śmieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Miałeś depresję i niską samoocenę w Polszy, kraju gdzie miałeś start jak większość i nic nie osiągnąłeś, wyjechałeś do 3-go świata i nagle jesteś królem życia, po depresji i myślisz że możesz każdego obrażać. Cóż, smutny z Ciebie człowiek i na pewno depresja sobie nie
@wooster: cóż za niespodziewane spotkanie na portalu ze śmiesznymi obrazkami po latach! Oczywiście, że Kasper, pomyliło mi się od słońca i czasu, który upłynął. Trzymaj się, Stary! Z Gzinem nadal mocno się przyjaźnię, co u Ciebie słychać? Dawaj na PW :d
Moim rodzicom, którzy zjeździli stopem pół Europy, a Mama to Afrykę za komuny, też tak mówili. Mówili tak ludzie, którzy nie osiągneli w życiu niczego, ale też nigdzie nie wyjechali. :D Zluzujcie, nawet kilka lat podróży to nie jest przegrane życie, pomyślcie ilu ludzi pracuje już 5 lat i nie mają nic, co zarobią, to wydadzą, a doświadzenia też nie zdobywają, bo na kasie znasz wszystkie super triki po miesiącu.


@jrider: