Wpis z mikrobloga

#vectra #elektroda #internet
Czesc, ponownie pisze z problemem odnośnie internetu. Wgralem sterowniki itd, ale nadal nie dzialal. Obudzilem aie rano i bach ladnie dziala wszystko
Dwa dni pozniej znowu nie dziala w ten sam sposob. Niby jest polaczenie ale ograniczone. Co ciekawe internet przez wifi w komorce ladnie smiga. Jakia pomysl co jest grane? Router arris, a adapter wifi w pccie tp link wn772n.
Z gory dzieki za pomoc
  • 3
@Sliterin: na routerze sprawdz czas żywotności twojego IP (zazwyczaj jest 360 minut), ustaw na większą wartość lub wpisz 0 i będzie długo... a najlepiej ustaw sobie rezerwacje adresu IP dla swojego sprzetu. Przy okazji zmień hasło do routera :)
@Meritum: Hmmmm chyba bede mial problem, aby to zrobic, przez to ze to router od vectry i nawet nie bede mogl w nim pogrzebac, bo probujac wejsc przez ip mam tylko opcje podstawowe a zaawansowane sa zablokowane haslem dnia. Jak rozumiem na pewno to jest wina routera? Mimo ze na komorze neta mam. Jezeli tak to jakis konlretny router mi polecisz? Bo skoro nie moge tego ustawic to kupie swoj i