Wpis z mikrobloga

Mirki mireczki, co się #!$%@?ło...
wrzuciłem dzisiaj swoje #pokazmorde, ogólnie bez historii - 0 plusów (słownie: ZERO)
za to na prva napisały 3 mirabelki.
Wydawaloby się że nic specjalnego, a jednak. jestem właśnie po prawie 2 godzinnej rozmowie z jedną mirabelką @pomidorowka
nie jest to żaden fejk, bo rozmawialismy też na skypie i wymienilismy sie fotkami.
tego wam akurat nie udostępnie, ale po dłuzszych oporach (co by nie było, jest to prywatna rozmowa) stwierdziłem że takie postępowanie trzeba tępić i rozpowszechniać.
Zaczęło się niewinnie, ale temat trochę zboczył z kursu i #!$%@? wyszło z worka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiem, mogłem siedzieć cicho i skorzystać, ale pewnie nie byłbym pierwszym takim na doskoku, a mieszać łyżeczką w wiadrze nie lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i szkoda mi chłopaka, bo pewnie żyje w nieświadomce, choć jaśnie pani twierdzi że nie.
Jeżeli tu mirkujesz chłopie,to patrz jaką masz wyzwoloną kobiete ( ͡ ͜ʖ ͡)

pic related.
http://i.imgur.com/Z5s0kUX.jpg?1

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #gorzkiezale #afera
  • 341
  • Odpowiedz
UWAGA UWAGA JEST 7:20 DNIA NASTĘPNEGO I DO TEJ PORY NIE MA OSTATECZNEJ ODPOWIEDZI CZY JEST TO BAIT CZY #truestory.
WCZEŚNIEJ SĄ TYLKO KOMENTARZE NIEBIESKICH O BAITACH I GOOD TROLLACH ORAZ RÓŻOWYCH CISNĄCYCH PO SZAD AKROBACIE.
CIĄG DALSZY NASTĄPI WKRÓTCE.
Protip: Dodaj ten wpis do ulubionych, aby być na bieżąco.
#lepiejwidoczniwidocznielepsi
  • Odpowiedz
  • 0
@szad: a ja wierze, ze to prawda. Sam wiem, ze im bardziej bezposredni bylem/jestem to wiecej rozowych idzie nadziac na widelec. To, ze @pomidorowka pisze tak to tez nie jest jakies wielkie halo. Dziewczyna wie czego chce i tyle. Szkoda(albo i nie?) jej niebieskiego bo sie moze rogami w futryne nie zmiescic;)
  • Odpowiedz
  • 25
#!$%@? co za banda #!$%@?, wrzućcie jeszcze 30 innych obrazków z tymi rybami i haczykami.

@szad: hahaha jaki ból dupy bo mireczki nie uwierzyły xD A miało być tak pięknie, mieli wszyscy zgodzić się z Tobą, wyzwać laskę od #!$%@? a tu zonk!
Hahaha xD Czo te mirki takie nieprzewidywalne xD
  • Odpowiedz
@Impresjonista: ale co tak jak jedenjedenjeden. Twierdzisz ze średni facet i średnia kobieta mogą się puścić z taką samą ilością ludzi? Słyszał ktoś kiedyś o grubym i brzydkim (i biednym) ogierze (lub nawet puszczalskim)? Bo ja nie, a słyszałem o grubych i brzydkich puszczalskich laskach
  • Odpowiedz
@szad: Jesteś prawdziwym wykopowym troglodytą. Pierwsze #pokazmorde bez pokazania ryja. Zostań lepiej na emigracji a jak będziesz w sieprniu w PL to wydziaraj sobie na czole "#!$%@? sont" - to jest twój poziom.
  • Odpowiedz
@szad: pycha bait, ale jeszcze lepszy boldupy opa ktory probuje wszystkim wmowic "DEBILE TO NIE BAIT PACZCIE JAK ONA ZDRADZA CHLOPAKA!!!!1" xDDDD
potrenuj nad wymyslaniem historii synku
  • Odpowiedz
@Nadrill: wybacz ze nie przyjme rady od typa ktory codziennie wstawia fotke psa zeby sie zaspokoic plusami od pryszczatych kucy. Mozna bardziej przegrac zycie?
@UndaMarina: real man have curves
  • Odpowiedz
Przewiduję jakieś 2000 plusów z czego jakiś 1000 łyknie przynętę, 500 zaplusuje dobry trolling, a 500 cieszy się po prostu z kolejnej gównoburzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz