Wpis z mikrobloga

Mirki mireczki, co się #!$%@?ło...
wrzuciłem dzisiaj swoje #pokazmorde, ogólnie bez historii - 0 plusów (słownie: ZERO)
za to na prva napisały 3 mirabelki.
Wydawaloby się że nic specjalnego, a jednak. jestem właśnie po prawie 2 godzinnej rozmowie z jedną mirabelką @pomidorowka
nie jest to żaden fejk, bo rozmawialismy też na skypie i wymienilismy sie fotkami.
tego wam akurat nie udostępnie, ale po dłuzszych oporach (co by nie było, jest to prywatna rozmowa) stwierdziłem że takie postępowanie trzeba tępić i rozpowszechniać.
Zaczęło się niewinnie, ale temat trochę zboczył z kursu i #!$%@? wyszło z worka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiem, mogłem siedzieć cicho i skorzystać, ale pewnie nie byłbym pierwszym takim na doskoku, a mieszać łyżeczką w wiadrze nie lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i szkoda mi chłopaka, bo pewnie żyje w nieświadomce, choć jaśnie pani twierdzi że nie.
Jeżeli tu mirkujesz chłopie,to patrz jaką masz wyzwoloną kobiete ( ͡ ͜ʖ ͡)

pic related.
http://i.imgur.com/Z5s0kUX.jpg?1

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #gorzkiezale #afera
  • 341
  • Odpowiedz
IMO brakuje jeszcze, żeby w rozmowie padł nick chłopaka, który teraz nagle włączyłby się do gównoburzy.

Nie no, serio, to się wydaje aż zbyt idealnie spełniać większość warunków, żeby trafić do gorących dlatego zakładam, że to jednak fejk :P

Btw - dla dramatyzmu pomidorowka mogłaby usunąć konto ;]
  • Odpowiedz
@Impresjonista: każdy ma swoją definicję, ale to kobieta 'zarządza' swym ciałem i dopuszcza do siebie facetów. Jak się nie zgodzi, to nie będzie z nikim uprawiała seksu. Jak wejdzie do pierwszego lepszego klubu, to na 100% znajdzie kogoś, kto ją bzyknie w łazience.
Natomiast jak facet wejdzie do klubu, to jego szanse 100% nigdy nie będą, właśnie z tego powodu, że to nie on rozporządza tym, potocznie mówiąc, 'komu da
  • Odpowiedz
@UlfNitjsefni: I kobieta i mężczyzna zarządza swoim ciałem. czym się rózni kobieta która bzyknie się w klubie od faceta który bzyknie się w klubie? niczym. Jak się kobieta nie zgodzi to z nikim nie będzie uprawiała seksu. jak się mężczyzna nie zgodzi to z nikim nie będzie uprawiał seksu.

Amerykańscy naukowcy odkryli, że łatwe kobiety są łatwe. Oznacza to nie mniej nie więcej, że są też łatwi mężczyźni. W przyrodzie
  • Odpowiedz
@Impresjonista: jasne, że w przyrodzie nic nie ginie. Ale jak kobieta się puściła 20 razy, to musiało ją bzyknąć 20 mężczyzn. Czyli musiała się 20 razy zgodzić bzyknąć każdego z tych mężczyzn. A każdy z tych mężczyzn, musiał się 1 (słownie: jeden) raz zgodzić żeby bzyknąć ją. Widzisz różnicę?
Dodatkowo kobieta 6/10, nie będzie miała problemu ze znalezieniem partnera do seksu, czy amerykańscy naukowcy udowodnili, że 6/10 mężczyzna znajdzie tyle
  • Odpowiedz
@JEDEN_JEDEN_JEDEN: zgoda, tylko, że facet musi tę kobietę w jakiś sposób zdobyć. I tak jak pisałem wyżej. Średnio ładna kobieta, nie będzie miała problemu z przygodnym seksem, znajdzie go w praktycznie każdym miejscu jakie sobie wybierze. Średnio ładny mężczyzna, bez wysiłku nie osiągnie takiego wyniku jak średnio ładna kobieta. Tyle.
Dlatego faceci nie mogą się puszczać, i mówi się, że taki facet jest ogierem/samcem alfa.
  • Odpowiedz
Mam mieszane uczucia. Z jednej strony jeśli to prawda to @pomidorowka sama jest sobie winna, bo nikt normalny, kto ma stałego partnera, nie umawia się na seksy z obcym kolesiem, poznanym w czasie dwugodzinnej rozmowy przez internet, ale jeśli to jest fake wymyślony przez @szad, to można w ten sposób zniszczyć komuś życie.
  • Odpowiedz