Wpis z mikrobloga

Mirki mireczki, co się #!$%@?ło...
wrzuciłem dzisiaj swoje #pokazmorde, ogólnie bez historii - 0 plusów (słownie: ZERO)
za to na prva napisały 3 mirabelki.
Wydawaloby się że nic specjalnego, a jednak. jestem właśnie po prawie 2 godzinnej rozmowie z jedną mirabelką @pomidorowka
nie jest to żaden fejk, bo rozmawialismy też na skypie i wymienilismy sie fotkami.
tego wam akurat nie udostępnie, ale po dłuzszych oporach (co by nie było, jest to prywatna rozmowa) stwierdziłem że takie postępowanie trzeba tępić i rozpowszechniać.
Zaczęło się niewinnie, ale temat trochę zboczył z kursu i #!$%@? wyszło z worka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiem, mogłem siedzieć cicho i skorzystać, ale pewnie nie byłbym pierwszym takim na doskoku, a mieszać łyżeczką w wiadrze nie lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i szkoda mi chłopaka, bo pewnie żyje w nieświadomce, choć jaśnie pani twierdzi że nie.
Jeżeli tu mirkujesz chłopie,to patrz jaką masz wyzwoloną kobiete ( ͡ ͜ʖ ͡)

pic related.
http://i.imgur.com/Z5s0kUX.jpg?1

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #gorzkiezale #afera
  • 341
  • Odpowiedz
@szad: Naprawdę dobrze przygotowany bait. Wjazd na pełnej, bez zbędnego #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°). Gratulacje, 200 plusów na godzinę przy zaangażowaniu raptem jednego różowego paska i godziny roboty to świetny wynik.
  • Odpowiedz
@szad: Fake and gay.
Tak jak Ninka zauważyła śmierdzi przede wszystkim cała sprawa ze zdjęciami. Przyznałeś, że gadacie od dwóch godzin i @pomidorowka na skype wysłała Ci fotki. Czyli chcesz mi powiedzieć, że równolegle sobie rozmawaliście na mirko i na owym skype i zamiast jej na bieżąco po wrzuceniu fotki napisać "10/10 #!$%@?łbym" to przyszedłeś z tym wyznaniem na wykopowy priv? :D No brzmi bardzo prawdziwie, rzeczywiście.
Kolejna sprawa, to ta cała gadka jest tak sztuczna i wpisująca się w stereotyp alfa-ruchacza i zdradzieckiej #!$%@?, że aż boli.
-Kobieta zaprasza do siebie na seks po 30 min rozmowy na portalu dla #!$%@? pierwszego lepszego faceta z tatuażem
-Przyznaje się wprost do kantowania partnera i wielokrotnej zdrady ("nie musi wiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)")
-Na teksty o "#!$%@?", podduszaniu
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: wysiliłaś się to ci odpiszę.
a co jeśli, w twojej nieskończonej wiedzy detektywistycznej i spostrzegawczości
po prostu się mylisz i #!$%@? głupoty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
odpisalem na wykopie bo wyslala mi foty na mejla
na skajpie gadalismy pozniej
niektóre dziewczyny tak rozmawiaja. ale ty jestes dziewczyna
  • Odpowiedz