Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje pomocy spod tagu #epapierosy i #epapieros. Długi czas paliłem na parowniku VIVI Nova Slim, i paliłbym dalej gdyby nie to że nie da się już kupić grzałek do tego :( I jestem w kropce, chciałbym dalej epalić ale nie wiem co jest dobre i względnie tanie.. Na jakich parownikach Wy palicie? Zależy mi by były łatwo wymienne grzałki najlepiej dostępne w sklepach stacjonarnych w #krakow i prostota dolewania liquidu. No i oczywiście by była spora chmurka i dobry smak :) To wszystko miała VIVI a teraz dupa. Na tych galeriowych wyspach można coś kupić dobrego? Zawsze zaopatrywałem się w e-dymie.. #pytanie
  • 11
@koker: x-jet kupisz w edymie na szpitalnej, grzałeczki na każdym stoisku [nadają się crystal 2 volisha albo aspire ale tych nie polecam].

@kon-jakub: @koker: co do evoda, korzystałem z niego ponad rok, uwielbiałem skurczybyka. Do czasu jak zacząłem sam liquidy robić i zaczęły pękać [pękały po 2-3 dniach, zużyłem kilkanaście sztuk]. Chociaż ostatnio kupilem jednego jako zapas i jest ok jak narazie.