Wpis z mikrobloga

Miraski zgodnie prawem Murphy’ego jeśli coś ma się spieprzyć to z całą pewnością spieprzy się w najmniej odpowiednim momencie. Wczoraj ok.17 poległ mój router Asus RT-N66u co za tym idzie straciłem dostęp do netu po drucie. Żeby tego było mało skończył mi się limit na komórce, ale to też pikuś 3 routery przenośne, przetestowane, ale na żadnym nie chciało działać zapasowe łącze na Aero2 w moim mieście (). Tak czy owak po przebudzeniu pojechałem do salonu Play aby się z Wami połączyć. Aktualnie reanimuje drugi router Asus RT-16 żeby przejść na kabel. Także jak tylko uda mi się to zrobić postaram się podać wszystkie wyniki pewne ok 18 będzie to najbardziej odpowiednia chwila.( ͡ ͜ʖ ͡). Wszystko jest pod kontrolą i nie zamierzam kasować konta ( ͡º ͜ʖ͡º)
#rozdajo #konkurs #nocnazmiana
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@saint: Współczuję, ale to nie jest prawo Murphy'ego, który powiedział jedynie " Jeśli jest więcej niż jeden sposób wykonania pracy, i jeden z nich skutkuje katastrofą, to ktoś to w ten sposób zrobi" ;)
  • Odpowiedz
@Piesa: Nie jest to wykluczone.
@lume: Niestety nie wiem. Trzeba sprawdzić, a nie miałem czasu na to. Mam za to niezawodny RT-N16 w zapasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@m_bielawski: W sumie masz rację, to nie jest sprecyzowane. Po prostu w większości książek spotykałem się z tą nie do końca pesymistyczną formą ;)
  • Odpowiedz
Kiedyś (znaczy jak posprzątam swój sajgon w homeoffice) pokaże swój sprzęt zobaczycie wtedy, że raczej moje zabawki to coś innego niż komputer schowany w zwykłej puszce ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@saint: @saint: Jeśli coś może się zepsuć zepsuje się na pewno. Urządzenie będzie czekać z awarią na najmniej dogodny dla użytkownika moment.

Ile osób jest aktualnie zapisane do #rozdajo ? Znaczy spośród ilu zostaną rozlosowane fanty?
  • Odpowiedz