Wpis z mikrobloga

Coraz częściej słysze jak niebiescy narzekają że nie ma sie w co ubrać w sklepach. Albo jakies tanktopy sropy, rurki albo gejowskie kolorki. Coraz bardziej skłaniam się ku otwarciu sklepu dla prawdziwych facetów, z ciuchami najwyższej jakości, produkowanych w Europie, nie rozlatujących się po 1 praniu - Indywidualne, ale stonowane i co najważniejsze bez gejowskich elementów czyli zwężeń w nogawkach i kroku. Wiecie, coś na kształt klasycznych Mustangów z dawnych lat. Swetry, T-shirty - bez rysunków typu " Disci club 1978" / " I have a dream to rape your mom " Mam dobre kontakty do kilkunastu szwalni w PL i są w stanie bez problemu to uszyć i dostosować do trendów materiałowych ( kolor, faktura )
Przyjmie się wśród mirków? Czy jednak większość to : ! Niebijwszczepionke ?

#pytanie #modameska
  • 64
@peterx122: Lubię nosić odróżniające się ciuchy, ale też przydałoby sie trochę takich klasycznych a sczególnie spodni bo jak przymierzam w sklepie to przez łydki mi nawet nie chcą przejść ( ͡° ͜ʖ ͡°). Imo przyjełoby się :D
Moze zamiast tlumaczyc o co ci nie chodzi to wrzuc jakies zdjecie stylowy o ktora ci chodzi. Narazie to co mowisz kojazy mi sie z powyzszymi obrazkami a zwlaszcza z tym z panem na wybiegu.
@peterx122: mam 188 wzrostu no i prawie 100kg, chociaż nie na grubasa, a raczej na kogoś dobrze zbudowanego (kilka lat ćwiczyłem tajski boks) to cholernie ciężko gdziekolwiek mi się ubrać. Albo #!$%@? rozmiary, albo pedalskie gówno. Masa facetów ma ten sam problem, także na pewno zarobisz w cholerę hajsu.

Pozdrawiam i życzę sukcesów!
@NYCBronx: chyba ze nakładasz rurki. Zwężanie nogawki są eleganckie, dobrze dobrany but i możesz mieć zeza i 2 zeby ale stylowe masz zachowana.w garniturze to jest podstawa chyba ze lubisz jak nogawka ci but zasłania.
@seba_syn_zenona: dokładnie. Ja koszulke na siebie tez dostane, ale proporcje w jakich sa szyte to juz dramat. Nie mam przesadnie duzych lap, ledwo ponad 40 cm, plecy troche szersze i jak koszulka nie sciska mnie w klacie to rekawy albo do lokcia albo dzwony. O spodniach to juz nie mowie, bo musze kupowac 36 w pasie zeby byly dobre w udach i zawijac pas na dwie zakladki pod paskiem zeby z