Wpis z mikrobloga

Coraz częściej słysze jak niebiescy narzekają że nie ma sie w co ubrać w sklepach. Albo jakies tanktopy sropy, rurki albo gejowskie kolorki. Coraz bardziej skłaniam się ku otwarciu sklepu dla prawdziwych facetów, z ciuchami najwyższej jakości, produkowanych w Europie, nie rozlatujących się po 1 praniu - Indywidualne, ale stonowane i co najważniejsze bez gejowskich elementów czyli zwężeń w nogawkach i kroku. Wiecie, coś na kształt klasycznych Mustangów z dawnych lat. Swetry, T-shirty - bez rysunków typu " Disci club 1978" / " I have a dream to rape your mom " Mam dobre kontakty do kilkunastu szwalni w PL i są w stanie bez problemu to uszyć i dostosować do trendów materiałowych ( kolor, faktura )
Przyjmie się wśród mirków? Czy jednak większość to : ! Niebijwszczepionke ?

#pytanie #modameska
  • 64
  • Odpowiedz
@seba_syn_zenona: W outletach często widziałem rozmiary dla gości takich jak Ty, dobre ciuchy + niesamowite przeceny, profit zajebisty.

Nie wiem jak wy pierzecie te ubrania, że wam się rozpadają, moje stare ciuchy z Croppa którego uważam za jeden z najgorszych sklepów nadal nieźle się trzymają. Jedyny problem z jakim się zmagałem to porozciągane koszulki przez #bylyrozowypasek. Nie, nie była taka gruba. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@peterx122: Ja dawno i tym myślałem, mam w rodzinie krawcową, produkcja wzorów to nie problem i projektowanie również nie, gorzej z reklamą, kapitał to też nie problem. Wpierw sklep internetowy by zrobić reklamę, potem stacjonarny.
  • Odpowiedz
Wykopki takie meskie, nie umieja znalezc spodni regular fit albo za kase z pracy nie moga kupic wranglerow wiec wyzywaja sie na 'pedalach' xD obroncy panuw ziemi
  • Odpowiedz
@peterx122: Mam to samo. Fabrykę jeansów diesla to bym spalił. Najbardziej pedałowe spodnie jakie widziałem. Ale nie wiem czy to wypali. Chcesz zwykły tshirt to masz lacoste, hugo boss i kilka innych marek gdzie uświadczysz tylko mały niewidoczny znaczek. Większość ludzi których znam lubi właśnie miec po 10 napisów na plecach żeby każdy wiedział jakie to oryginalne. Ja lubię bez napisów, jeansy regular fit bez zwężeń, wytarć czy jakichś pedalskich
  • Odpowiedz
@GrazynkaZonaJanusza: największym problemem w modzie damskiej jest wszechobecny trend na używanie materiałów sztucznych zamiast naturalnych. i tak nawet drogie, markowe ciuchy, są zrobione w większości z np: 100% wiskozy... już nie wspominam o tanich rzeczach. ja jako mężczyzna nie mam wielkiego problemu ze znalezieniem dobrej koszuli, marynarki itp. w 100% z materiałów naturalnych (bawełna, wełna, len). choć często trzeba wydać trochę grosza, to jest to osiągalne. coraz częściej rozmawiając z
  • Odpowiedz
@peterx122: tak, możesz zrobić łatwy hajs reklamując się jako "sklep dla prawdziwych mężczyzn", ale licz się z tym, ze będą u Ciebie kupować głównie ludzie w kapeluszach fedora, którzy są zmuszeni żyć "w tym spedalonym świecie".
  • Odpowiedz
@peterx122: jest popyt, jest podaż. Niby dlaczego spodnie w sklepie są zwężane? Bo zwyczajnie lepiej wyglądają, niż wiszący worek z lat 80. Wiadomo, niektóre to przesada, ale slim-fit są spoko. Chyba, że się jest grubym stulejarzem, to wtedy trzeba koniecznie Mustangi z lat 80. Druga sprawa, spodnie zrobione w "lokalnych szwalniach" nie będą kosztowały 80 zł, tylko 180 zł. Na to też narzekacie, ale jak są spodnie za 200 zł,
  • Odpowiedz