Wpis z mikrobloga

Coraz częściej słysze jak niebiescy narzekają że nie ma sie w co ubrać w sklepach. Albo jakies tanktopy sropy, rurki albo gejowskie kolorki. Coraz bardziej skłaniam się ku otwarciu sklepu dla prawdziwych facetów, z ciuchami najwyższej jakości, produkowanych w Europie, nie rozlatujących się po 1 praniu - Indywidualne, ale stonowane i co najważniejsze bez gejowskich elementów czyli zwężeń w nogawkach i kroku. Wiecie, coś na kształt klasycznych Mustangów z dawnych lat. Swetry, T-shirty - bez rysunków typu " Disci club 1978" / " I have a dream to rape your mom " Mam dobre kontakty do kilkunastu szwalni w PL i są w stanie bez problemu to uszyć i dostosować do trendów materiałowych ( kolor, faktura )
Przyjmie się wśród mirków? Czy jednak większość to : ! Niebijwszczepionke ?

#pytanie #modameska
  • 64
@peterx122: sklepów dla prawdziwych mężczyzn jest całe mnóstwo, swetry, spodnie, koszule i marynarki to choćby bytom, vistula, dżinsy w każdym kroju dostaniesz od bigstara do wranglera czy lee, polo i t-shirty bez napisów i w zwyczajnym kroju są w każdej sieciówce. Ludzie, którzy najbardziej narzekają to by chcieli szare dresy, bojówki, za duże polary albo wędkarskie kamizelki^^
Cumplu, ja sie podpisuje. Kupowalbym. Raz bo chetnie zaplace za cos porzadnego, a nie gowno z zary ktore po pierwszym praniu wyvlada jak by przeszlo wietnam, dwa - jednoczesnie nie lubie przeplacac za to, co jest ok jakosciowo, hilfiger itp. majac swiadomosc ze ceny u nas sa 3x wyzsze niz np. w stanach i u nas ta niby 'wyzsza' polka to normalne ciuchy na zachodzie. Dwa - ja chetniej zaplace wiecej wiedzac,
@SweeneyTodd: Broń boże nie chodzi mi o polary, szare bluzki bez napisu i moro. Celowałbym w ciuchy do codziennego użytku jak i casualowe. Czyli eleganckie w kolorach np czarny brązowy bordowy( ͡° ʖ̯ ͡°) czy granatowy. A nie jak dzisiaj szukalem zwyklego Tshirtu to albo jakis błekitny rozowy mietowy albo z napisami z pluszu. Ludzie nie wiem jak facet po 30 ma sie w takie cos ubrac,
@peterx122: Wystarczy się przejść po paru sklepach i dobierzesz sobie garderobę do swoich potrzeb, owszem ciuchy z zary czy hμ nie są najlepszej jakości, np. swetry które mega szybko się rozciągają, ale dobrze leżą. Zawsze zresztą możesz odwiedzić salon mody typu burberry i mieć dobrze wyglądające rzeczy w świetnej jakości.