Wpis z mikrobloga

Wyprawa dookoła Polski na rowerze - start jutro o 3-4 rano. Może ktoś z #rowerowykrakow chce ze mną wystartować kawałek?

Jakbyście mogli to Mireczki wyplusować w gorące (pierwszy wpis Wam się udało), żeby do paru nowych osób dotarło, abym może jeszcze jakiś nocleg wyhaczył, to byłbym wdzięczny. Taka akcja "pomóż plusem przetrwać podróż". Pod tagem #metaxynarowerze będą codzienne relacje z postępów. Moje Endo - będzie live - oraz Strava. Tak jest tam moja morda, jest tam gdzie mieszkam - nie, nie przeszkadza mi to. W tym linku macie szczegóły jak wyprawa będzie przebiegać.

Na zdjęciach poniżej macie orientacyjną trasę, com zabrał ze sobą i jak wygląda objuczony rower. Rower waży z bagażami ok 14.5kg, plus woda w bidonie da jakieś 15kg z ogonkiem.

Odcinek na jutro (ok 250km) #krakow ⟹ #zakopane ⟹ Niedzica ⟹ Rytro, gdzie śpię u Mirka i Mirkówny (nie wiem czy chcą się ujawniać skąd są - najwyżej jutro ich pochwalę).

Kto mógłby poratować noclegiem to poprosiłbym o kontakt. Jadę na wschód. W Gdańsku będę koło 25 czerwca. W Krk muszę być do 15 lipca toteż resztę terminów możecie sobie wyestymować.

Życzcie powodzenia, trzymajcie kciuki, módlcie się - cokolwiek byle mi się udało.

PS. Jeden z Mireczków: @Kovacs będzie mnie nocował nad morzem. Zbiera na specjalistyczny rower dla siebie, bo jest niepełnosprawny. Jak możecie mu pomóc jakąś złotóweczką to byłoby miło. Taki charytatywny wydźwięk tej wyprawy:

Tu jest jego AMA. A to strona fundacji. Nic z tego nie mam, nic z tym wspólnego. Ale skoro jest okazja komuś pomóc to czemu nie?

NIP: 957-00-02-561, REGON: 190291777
KRS: 0000050483
KONTO: Credit Agricole Bank Polska S.A
Nr 80 1940 1076 3082 7363 0000 0000
z dopiskiem "Dla Michała"

#rower #szosa #polska #podroze #turystyka
metaxy - Wyprawa dookoła Polski na rowerze - start jutro o 3-4 rano. Może ktoś z #row...

źródło: comment_CA0ozS0j3YvJogSUb8AX3JZNRUeWa3Su.jpg

Pobierz
  • 188
  • Odpowiedz
@metaxy: Bardzo mało rzeczy masz ze sobą. Co prawda nie jestem żadnym kolarzem, ale wydaje mi się, że na taką podróż to trochę mało. Swoją drogą, to faktycznie aż tak odczuwalna różnica gdy masz ze sobą 15kg lub 20kg? Powodzenia, będę obserwował.
  • Odpowiedz