Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale #n----------e #rozowepaski #polskibus Jak można przez dwie godziny z hakiem paplać przez telefon na całego busa o curwa niczym dosłownie ? Siedzi taka i trajkocze to o danielu to jego umierajacej babci po eurowizję i samoloty w uk...jeszcze zwrócisz takiej uwagę że nie jest sama w tym busie i przynajmniej niech rozmawia o ton ciszej to rozdziawi paszczę i cię z----e co mnie to obchodzi itd...wymiękam.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@uchatek: No dowiedziałem się sporo z jej życia niczym z odcinku jakiegoś s----------o serialu ala klan i ich perypetie i teraz muszę szybko zregenerować komórki bo grozi rakiem.
  • Odpowiedz
@Gizmorider: moim rekordem raka w #polskibus była grupa babć (ok. 10), które się rozsiadły dookoła mnie, więc musiałem słuchać jak paplają. Na początku obgadywały inne, nieobecne kumpele z grupy, ale potem się zaczęło...

Dochodziło południe czy coś, więc godzina modłów i zaczęły się modlić. Potem każda jakieś intencje miała i modliły sie po kolei. Potem sprawa zeszła na jakieś magiczne środki pomagające na wszystko (raka, alergię i odstraszały
  • Odpowiedz