Wpis z mikrobloga

@bslawek: Pierwszy raz usłyszałem o Tobie od innych użytkowników tego portalu, były to jadowite komentarze, że aż musiałem sam sprawdzić o co biega. Szybko doszedłem do wniosku, ze jest tu całe siedlisko #!$%@? imbecyli, którzy mają manie #!$%@? innym, żeby mieć poczucie własnej wartości, naprawdę byłem zdziwiony tak szerokim zjawiskiem. Trzeba mieć #!$%@? i w miarę potrzeby używać czarnolisto.
Najlepiej spłycić problemy innych ludzi do miana "przegryw" i "stulejki". Niestety tak
@NieRozumiemIronii: Fakt, nie pomyślałem o tej grupce ludzi, ciężko określić ilu takich jest i czy są tacy. Na pewno nie jest racjonalnym zachowaniem, atakowanie Sławka, biorąc pod uwagę motywy z dzieciństwa danych osób. Jedni mimo wychowania przez alkoholików, zrozumieją, że to straszna choroba i nie będą gnębić drugiej, nieznanej osoby, choć uraz prawdopodobnie zostanie na zawsze.
I tak uważam, że większość atakujących kolegę, to po prostu krzykacze, którzy nie do końca
@bslawek: Jeżeli chodzisz na terapię to zapewne wiesz jak działa mechanizm uzależnienia. Najważniejsze to mieć otwarty umysł czyli potrafić zauważyć coś niepokojącego w swoim zachowaniu. Nie wiem jak jest to u Ciebie bo Cię nie znam ale sugeruję Ci żebyś sobie przemyślał na spokojne swoją aktywność tutaj w tak bardzo prywatnym temacie - co Ci to daje, czy Ci to może szkodzić itd itp. No offence po raz drugi