Wpis z mikrobloga

  • 489
Wiecie cio Wam powiem Miraski dzieki wam nie napilem sie i to powiedzialem nawet wczoraj na aa

Tak kazdy mnie pyta z tych co wiedza ze mam konto po co siedzisz na wykopie,?
Teraz moge im napewno odpowiedzieć ze dzieki niemu potrafilem tego gowna nie napic sie kazdy miras jest dla mnie jak rodzina która wierzy we mnie. Dzieki

#oswiadczenie #slaweknaodwyku
  • 69
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@noob_44: dziękuję jesteś kolejna osobą ktrora przyznaje sie jakiem jest uzaleznionie i potrafi otwarcie powiedzieć i zaoferować pomoc takim jak ja
  • Odpowiedz
@bslawek: Brawo, Cumplu. Od dłuższego czasu śledzę sobie Twoje wpisy związane z walką z nałogiem. I miło widzieć, że nie uprawiasz żadnej donkiszoterii, ani też nie wylewasz gorzkich żali oraz cierpień. Po prostu trzymasz się prosto podczas sztormu i to jest naprawdę dobre i godne podziwu. No nie boisz się pisać o porażkach, a to też nie każdy potrafi.

Dawaj dalej, walczyć będziesz do końca życia, ale z czasem będzie
  • Odpowiedz
@Master_Xabies: Sorry, że się wtrącam. Przez dwa miesiące po odwyku musiałem nosić ze sobą ćwiartkę wódki. Przez pierwsze dwa tygodnie od picia dzieliły mnie tylko centymetry. Ale wiedząc, że mam przy sobie alko, stawałem się spokojniejszy. W jednej kieszeni miałem butelkę, a w drugiej torebkę, z ziarnami słonecznika, żeby móc przegryzać.
  • Odpowiedz