Wpis z mikrobloga

  • 489
Wiecie cio Wam powiem Miraski dzieki wam nie napilem sie i to powiedzialem nawet wczoraj na aa

Tak kazdy mnie pyta z tych co wiedza ze mam konto po co siedzisz na wykopie,?
Teraz moge im napewno odpowiedzieć ze dzieki niemu potrafilem tego gowna nie napic sie kazdy miras jest dla mnie jak rodzina która wierzy we mnie. Dzieki

#oswiadczenie #slaweknaodwyku
  • 69
  • Odpowiedz
@bslawek: Pierwszy raz usłyszałem o Tobie od innych użytkowników tego portalu, były to jadowite komentarze, że aż musiałem sam sprawdzić o co biega. Szybko doszedłem do wniosku, ze jest tu całe siedlisko #!$%@? imbecyli, którzy mają manie #!$%@? innym, żeby mieć poczucie własnej wartości, naprawdę byłem zdziwiony tak szerokim zjawiskiem. Trzeba mieć #!$%@? i w miarę potrzeby używać czarnolisto.
Najlepiej spłycić problemy innych ludzi do miana "przegryw" i "stulejki". Niestety
  • Odpowiedz
@bslawek:
@PiccoloColo: Bo w pewnych sytuacjach ludzie wolą kierować się stereotypami i tym co jest przyjęte w społeczeństwie. Tak jest łatwiej i zwalnia z myślenia. Tylko, że czasami prawda jest o wiele bardziej skomplikowana. Cóż, życie.
  • Odpowiedz
@NieRozumiemIronii: Fakt, nie pomyślałem o tej grupce ludzi, ciężko określić ilu takich jest i czy są tacy. Na pewno nie jest racjonalnym zachowaniem, atakowanie Sławka, biorąc pod uwagę motywy z dzieciństwa danych osób. Jedni mimo wychowania przez alkoholików, zrozumieją, że to straszna choroba i nie będą gnębić drugiej, nieznanej osoby, choć uraz prawdopodobnie zostanie na zawsze.
I tak uważam, że większość atakujących kolegę, to po prostu krzykacze, którzy nie do
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@sunny-d: hm jak mowisz drugie? Ja tylko wien i jednym, lubie trawe ale przez to gówno nie straciłem autorytetu u pracowników i w #!$%@? hajsu na picie
  • Odpowiedz
@bslawek: Jeżeli chodzisz na terapię to zapewne wiesz jak działa mechanizm uzależnienia. Najważniejsze to mieć otwarty umysł czyli potrafić zauważyć coś niepokojącego w swoim zachowaniu. Nie wiem jak jest to u Ciebie bo Cię nie znam ale sugeruję Ci żebyś sobie przemyślał na spokojne swoją aktywność tutaj w tak bardzo prywatnym temacie - co Ci to daje, czy Ci to może szkodzić itd itp. No offence po raz drugi
  • Odpowiedz