Wpis z mikrobloga

  • 489
Wiecie cio Wam powiem Miraski dzieki wam nie napilem sie i to powiedzialem nawet wczoraj na aa

Tak kazdy mnie pyta z tych co wiedza ze mam konto po co siedzisz na wykopie,?
Teraz moge im napewno odpowiedzieć ze dzieki niemu potrafilem tego gowna nie napic sie kazdy miras jest dla mnie jak rodzina która wierzy we mnie. Dzieki

#oswiadczenie #slaweknaodwyku
  • 69
  • Odpowiedz
@bamboszek20: Odpowiem za Sławka. Chyba, że ma inną teorie. Przejawy uzależnienia: coraz częściej myśli się o alkoholu, coraz więcej się go pije, nie tylko w weekend a i w w tygodniu. Gdy ktoś zwraca uwagę, że za dużo pijesz, ty próbujesz się wykręcać i nie przyjmujesz tego do wiadomości. Mówisz, że to dla relaksu i odpoczynku lub żeby usnąć. Po wieczornym piciu, rano się źle czujesz, kac, kapec w gębie
  • Odpowiedz
@bamboszek20: Zacytuję swojego terapeutę: "Kiedy alkohol lub inne używki Ci szkodzą a Ty tego nie zauważasz, kiedy zaczyna panować nad Twoim życiem i staje się ważniejszy niż cokolwiek innego, kiedy zwiększa się tolerancja na alkohol".
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@bamboszek20: Odpowiem za Sławka. Chyba, że ma inną teorie. Przejawy uzależnienia: coraz częściej myśli się o alkoholu, coraz więcej się go pije, nie tylko w weekend a i w w tygodniu. Gdy ktoś zwraca uwagę, że za dużo pijesz, ty próbujesz się wykręcać i nie przyjmujesz tego do wiadomości. Mówisz, że to dla relaksu i odpoczynku lub żeby usnąć. Po wieczornym piciu, rano się źle czujesz, kac, kapec w gębie
  • Odpowiedz