Wpis z mikrobloga

#lotto #lottocoin #inwestycje

Mirki.. Mam taki trochę szalony pomysł.. Chce zagrać w lotto systemem. System polega na tym, że daje 100% pewność wygranej.. Minimalny jest system który nazwałem 49.. Polega na tym, że puszczamy 49 kuponów na jedno losowanie dużego. Wtedy mamy pewność, że przynajmniej jeden kupon będzie miał trójkę. Czyli wygraną 24zł.
W najgorszym przypadku będzie się 172zł w plecy, po odjęciu pewnej wygranej 24zł.. No ale jest szansa że któryś z pozostałych 48 kuponów też da jakąś wygraną. No jak dużego można mieć pecha ? No wątpie że jakbym kupił 49 kuponów to byłoby najgorzej jak może być i tylko jeden byłby wygrywający. Może a nuż trafi się 4 albo 5... Lepiej zagrać raz a dobrze, a nie co miesiąc puszczać po 1-2 zakłady.

Zagralibyście w ten sposób, czy lepiej nie ryzykować ? Grał ktoś z Was stawiając tak duże kwoty jak 196zł ? Ile wygraliście ?
  • 6
@trebeter: no ale jakbyś wygrał taką piątkę.. ahh jak sobie pomyśle... Gaz bym do auta założył, telefon nowy kupił, oprawki do okularów nowe i szkła też z filtrem niebieskiego światła, odstresował się, że jak stracę pracę to nie umrę i mogę sobie na spokojnie szukać.. Są ludzie co wygrywają.. Strasznie mnie korci żeby z nieba spadło kilka tys.