Wpis z mikrobloga

Jak ja nie lubię jak w internetowych dyskusjach, gdy ktoś napisze coś mądrego, to często ktoś niżej odpisuje: "Dobrze gada, polać mu!". Czy wy #!$%@? nie wiecie, że ten tekst jest z menelskich libacji, gdzie gdy ktoś zbyt dużo mądrego gadał, to polewało mu się więcej, aby bardziej go spić, żeby więcej już nic nie mówił?
##!$%@? #pijaki #polakicebulaki
Pobierz A.....o - Jak ja nie lubię jak w internetowych dyskusjach, gdy ktoś napisze coś mądre...
źródło: comment_PCmSuCKkK3w594tMbdA9djb4WN4Z8Pjg.jpg
  • 50
1. Otwórz dyskusję (bardzo przyjemnym tonem "czy wy #!$%@? nie wiecie")
2. Ktoś sugeruje ci, że możesz nie mieć racji
3. "Ja zdania nie zmienię." "Nie będziesz mi rozkazywał." "Mogę myśleć co chcę." "Koniec tematu."
ktoś tu pisał coś o polakach cebulakach?

A jeśli chodzi o moje zdanie, "dobrze gada, polać mu" jest wystarczająco głupim tekstem bez wymyślonej przed chwilą historyjki. Nie przepadam za propagowaniem pijaństwa w jakiejkolwiek formie.
Koniec tematu.


@Axelio: UWIELBIAM TO xD autor nie zgadza się z całą resztą dyskutujących wyrażając swoje zdanie w temacie więc mówi że temat wyczerpał i reszta nie ma nic do dodania bo on przecież postawił ostateczną niepodważalną tezę i jakakolwiek dalsza dyskusja nie ma sensu.

Jebnij się w łeb, po to dodajesz wpis żeby podyskutować o tym. Albo żeby zebrać gówno znaczące plusy, to wtedy mi cię nawet trochę żal.