Wpis z mikrobloga

W ciągu miesiąca miałem trzy razy anginę, trzy razy brałem antybiotyk i jakieś gówno leki więc poszedłem dzisiaj do laryngologa bo gardło dalej mnie szczypie, boli i jest czerwone (no i oczywiście kaszel). Siedzę i czekam, teraz ja, wchodzę, zagląda mi do ucha, później do gardła następnie wkłada gówno waciki do nosa i każe przyjść za 10 minut, no ok. Wchodzę znowu, wyjęła mi gówno waciki z nosa i zaczyna #!$%@?ć o lekach XD Myślę sobie że no chyba ją #!$%@?ło że będę się kolejny miesiąc szprycował lekami i niech mnie wyśle na wymaz bo może to jakaś gówno bakteria przez którą może mi się później pogorszyć a wiecie co ona na to?

Nie ma takiej potrzeby


Trzy razy angina, #!$%@?ńce mnie szprycowali antybiotykami które gówno dały a ona mi prosto w ryj że nie ma takiej potrzeby XD No i mi przepisała 4 leki w tym jakiegoś szpreja...

Czujecie to #!$%@?? Przepisała mi #!$%@? szpreja, to już równie dobrze mogła mi napluć na pysk i kazać #!$%@?ć do domu XD


#zdrowie #medycyna #lekarz #oswiadczenie #nfzcwel
  • 6
@Stekso:
Akcja z patykiem.
Infekcje gardła mogą być spowodowane przez psujący się ząb. Zapewne chciała sprawdzić, czy masz tam zęba, lub czy nie masz stanu zapalnego lub ropy w dziąśle gdzie był ząb.

Co do gardła.
Dwie najczęstsze przyczyny, od których wyeliminowania ja bym zaczął na twoim miejscu. Zimne napoje to pierwsze. Drugie to oddychanie zasyfionym powietrzem które osadza się w gardle. Jak mieszkasz w Kraku to częste anginy masz pewne.