Wpis z mikrobloga

@kryhu: No właśnie gdzieś tyle mi też za samą dmuchawę liczą, robiłeś coś poza turbo tak swoją drogą? U mnie zaczęła już nawet brać olej, dlatego wymieniam intercooler, bo jego główna funkcja w tej chwili to zbiornik spływającej mazi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Breados: ja mam tdi więc powiem na własnym przykładzie:
-regeneracja turbawki 1000zł
-intercooler 200zł, wymiana pod domem
-olej+wszystkie filtry (olej, air, paliwo) 400zł.

Może warto poczekać i przyjechać do polski?
@barrav: W Polsce na pewno będę robić sobie blacharkę, ale z tym turbo to jest niestety tak że już naprawdę idzie odczuć końcówkę jego żywota. Poza tym, że bierze mi teraz auto prawie 2l/1000km oleju, to z każdym kilometrem idzie wyczuć słabnięcie fury. Żeby dojechać do ojczyzny muszę zrobić minimum 800km, ryzyko można podjąć, ale trzeba pamiętać że to benzyna, jak dmuchawa padnie to kaplica i holowanie, które da mocno po
@Breados: intercooler nowy? A stary był nieszczely albo cos? Ja tam się nie znam i nie wiem w jakim stanie był stary ale może był do uratowania? A nawet jak nie to regeneracja turbo 800 PLN, intercooler z fmic kolo 300 i ogarnia lepiej niż fabryka, olej jak jakiś motul to 150, filtr oleju 20, powietrza 20,
1300 za części... Robocizna gora z 700-800 PLN. (Takie cos bym zaproponował gdybym miał