Wpis z mikrobloga

W końcu znalazłem trochę czasu żeby opisać przygodę z sosikiem od #goomowesosy i jego rozdajo. Duży plus dla za szybką wysyłkę i super kontakt - polecam allegrowicza! No ale do rzeczy. Sosik dostalem lekko ponad tydzień temu, szybka akcja z wymianą paczki z Panem listonoszem. Od razu wiedziałem co tam na mnie czeka - płynne zielone wykopowe złoto. Wbijam do mieszkania i rozmowa z kumplem:
K - Co tam masz
J - Sosik z wykopu
K - Hehe sosik z internetu przecież mogł tam nasrać a i tak to zjesz.

Po takiej zachęcie od razu zamoczyłem palucha. Coś tam pamiętałem że niby ostry, ale co tam,ja z tych wielce hardkorowych smakoszów #pdk. Dotychczas moja styczność z ostrymi sosami raczej ograniczała się do kebaba ostrego na grubym, a szczytem wyrafinowania był sos BBQ Jacka Danielsa (polecam bo zajebisty!). No ale wkładam palucha... czekam 2 sekundy i JAK MNIE NIE #!$%@? ŻE OCZY MI ZACZĘŁY ŁZAWIĆ ŁO MATULU MYŚLĘ, MAMO KOCHAM CIĘ MOCNO UMIERAM SOS Z WYKOPU MNIE ZABIJE . Ale nie, szybko przeszło (tak po 8-10 sekundach), tak jak było napisane, i pozostał taki zajebisty posmak ostrego! No i pojawia się uśmiech na ustach rzecz jasna (ʘʘ) . Octu nie wyczułem, albo jeszcze nie jestem na niego wyczulony. Czyli pierwsze wrażenie pozytywne (szczególnie że żadnych obecności fekaliów też nie znalazłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

No i jak już mam sosik i wiem że @goomowy nie dorzucił tam jakiegoś uranu od czeczenów to trzeba by go z czymś sobie zjeść. A że mamy wiosnę, to karkówka z grilla wydała się idealnym pomysłem. No to lecę ubić świniaka za stodołą, na pole po przyprawy,pomidorki,ziemniaki do frytek i zaczynam grillowanie. I do takiego tłustego mięska to naprawdę super sprawa, komponuje się idealnie że sam Makłowicz by się tego nie spodziewał. Za pierwszym razem trochę jeszcze w ustach piekło i całej karkówy 250g z tym zjeść nie mogłem. Ale następnego dnia (karkówki jeszcze zostało :D ), już po przyzwyczajeniu się do sosu, jadło się to bardzo przyjemnie.

Podsumowując, sosik zajebisty, czuć że domowej roboty. Zapach po prostu genialny, nie dający po sobie poznać jaką moc ma ten magiczny wywar. Każdy, kto spróbował sosu nie spodziewał się takiego mocnego spotkania diabła w ustach, ale i tak później brali słoiczek i nakładali kolejną porcję. @goomowy WIELKIE DZIEKI za sosik, zrobił furore na grillu , aż sam mam ochotę coś sobie samemu zrobić.

A i jeszcze, kim Ty jesteś że sobie do pizzy robisz sosy co maja ok 300 000 SHU, a ja tu przy sosie co ma 8000-10000 na początku wymiękłem ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Pobierz Keczupp - W końcu znalazłem trochę czasu żeby opisać przygodę z sosikiem od #goomowes...
źródło: comment_V9UXciUzSZO4tDDxOWTI34yIQNhSzRVH.jpg
  • 18
@Keczupp: Bardzo się cieszę, że smakuje! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A moc początkową to on ma tak pewnie nawet ok. 30k :) Ale cały sos jest określony jako słabszy bo szybko się "wypala" :)

Hehe sosik z internetu przecież mogł tam nasrać a i tak to zjesz.

Jebłem z krzesła! Wyobraziłem sobie typa co siedzi na necie, sra do słoików i wysyła to ludziom :D
@goomowy: da się dostać surowce do Twoich sosów w takich zwykłych sklepach? Bo ja maks co widziałem to habanero w Piotrze i Pawle, ale każdy Twój wpis mi robi smaka jak...