Wpis z mikrobloga

Dość wykopowym trollom, którzy szkalują dobre imię Polski i zakłamują historię. Takie zachowania nie powinny być akceptowane.

Użytkownik ten ukradł grafikę RED IS BAD przerobił ją w zakłamany sposób i podpisał jako swoją nawet nie usuwając ich loga.
Oczywiście wysłałem im wiadomość z informacją.

Wpis dodaje aby się dowiedzieć co jeszcze można zrobić aby ten zdrajca poczuł konsekwencje swoich czynów?

Link do komentarza

#zdrajca #4konserwy #redisbad #trolling #pytanie
zyyx - Dość wykopowym trollom, którzy szkalują dobre imię Polski i zakłamują historię...

źródło: comment_m3mWC94225zdDOm1K0prcSHs6uZJ8A77.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zyyx: Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że temu trollowi najbardziej zależy na takich reakcjach, jak Twoja?
Takie typy najgorzej znoszą, kiedy się ich olewa. Czarnolisto i niech zdycha z głodu. Po jakimś czasie sam usunie konto.
  • Odpowiedz
Red is bad ustala linię działania. Także panie @Groove: mam nadzieję, że za jakiś czas ujrzysz ciekawy list w swojej skrzynce.
  • Odpowiedz
@zyyx: ok tylko że... 1. nie odpowiedział mi czy jest autorem ( w sumie na to wychodzi bo sam tak napisał) 2. co z napisaniem do redisbad? Został tylko twój wpis tutaj. Więc rozłazi się po kościach. Już pisałem maila.
  • Odpowiedz
@axis_mundi: red is bad odpisali mi że zastanawiają się co z tym zrobić.
@WujaszekBilly: ja też otworze popcorn jak dostanie wezwanie na policje i o wszystkim dowiedza sie jego rodzice. Bo raczej dorosly człowiek to nie jest.
  • Odpowiedz
@WujaszekBilly: może mój plan aby poniósł konsekwencje też się powiedzie. Nie mam zamiaru tego tak zostawiać i niech to będzie przestroga dla reszty idiotow. Z chęcią poświęcę czas aby poniósł konsekwencje i zadne glupie obrazki mnie od tego nie odwioda.
  • Odpowiedz
@zyyx: w sumie to Hitler brzydził się Republiką Weimarską i jeśli już Niemcy używali wtedy innych flag niż tych ze swastyką to były to barwy Cesarstwa Niemieckiego więc nie wiem czy taka flaga pasuje, tak historycznie rzecz biorąc. Rozumiem jednak, że to bardziej akcja przeciwko obecnemu wybielaniu się Niemiec za pomocą mediów itp.
A co do autora przeróbki to to zwykły troll, typowa przeróbka jakich wiele z politykami, z papieżem,
  • Odpowiedz
@JogurtMorelowy: ból d--y powinien mieć każdy kto uważa się patriota. Tak jak pisałem, mam nadzieję że sprawa skończy w sądzie i będzie przestroga dla reszty idiotow. Brak reakcji to przyzwolenie
  • Odpowiedz