Wpis z mikrobloga

Dość wykopowym trollom, którzy szkalują dobre imię Polski i zakłamują historię. Takie zachowania nie powinny być akceptowane.

Użytkownik ten ukradł grafikę RED IS BAD przerobił ją w zakłamany sposób i podpisał jako swoją nawet nie usuwając ich loga.
Oczywiście wysłałem im wiadomość z informacją.

Wpis dodaje aby się dowiedzieć co jeszcze można zrobić aby ten zdrajca poczuł konsekwencje swoich czynów?

Link do komentarza

#zdrajca #4konserwy #redisbad #trolling #pytanie
zyyx - Dość wykopowym trollom, którzy szkalują dobre imię Polski i zakłamują historię...

źródło: comment_m3mWC94225zdDOm1K0prcSHs6uZJ8A77.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@klintystwood: Właśnie nie chce na to pozwalać, olewanie i ignorowanie tylko nasila takie sytuacje. Pokażmy zdecydowany sprzeciw.
@marianbaczal: Wiesz gdzie powinienem zgłosić cos takiego?

Jak myślicie podpada to pod jakis art?
  • Odpowiedz
@zyyx: możesz próbować ale wątpię żeby to odniosło jakikolwiek skutek. Od spraw karnych to jest tutaj @stekelenburg2 ale to jest lewackie bydle więc na pewno Ci nie pomoże. Ja pamiętam o dwóch przestępstwach - z kodeksu karnego o lżeniu Narodu Polskiego z art. 133 Kodeksu karnego oraz o wspomnianym art. 55 ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej - Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu. Jeżeli masz przeświadczenie, że typ popełnił
  • Odpowiedz
@marianbaczal: Zrobię wszystko aby uprzykrzyć mu życie, nawet jeśli nic nie osiągnę. Nie powinniśmy ignorować takich zjawisk bo daje im to ciche przyzwolenie.
  • Odpowiedz
@stekelenburg2: Domyślam się że samo udowodnienie kto dokładnie udostępnił te treści może być problematyczne. W sumie wskazuje to pewne luki w prawie.
Szkoda że @Moderacja nic sobie nie robi z takich wpisów jak widać.

Wiem że może dla niektórych robię widły z igły ale uważam że nie powinniśmy akceptować takich zachowań jeśli pozostały chociaż resztki honoru i patriotyzmu w naszym narodzie.
  • Odpowiedz