Wpis z mikrobloga

#cebuladeals #kino #film

IMHO zajebista oferta bo wychodzi, że ~1zł za film, a jeszcze się dostaje - 15% na zakupy popcornu i coli

- 99 zł za 2-miesięczną kartę Multikino Unlimited,
- 145 zł za 3-miesięczną kartę Multikino Unlimited.

Specjalnie dla miłośników kina Multikino przygotowało imienną kartę Multikino Unlimited, która daje możliwość oglądania jednego filmu 2D lub 3D dziennie przez okres 2 lub 3 miesięcy. Dodatkowo posiadacze karty mogą skorzystać z 15% rabatu na zestawy Multihit (Coca-Cola i popcorn).


w #warszawa jest wykupiona już ta dwumiesięczna opcja, ale nie wiem czy to jest przypisane do miasta, więc może można kupić np jako że #lublin i chodzić w stolicy

Jakby ktoś był miły i chciał przez reflinka się zarejestrować to śmiało i będę wdzięczny, a jak nie to poniżej bezpośredni link:
oferta w Warszawie

więc jak przejdzie ten myk z niedostępnością w Waszym miescie to możecie spróbować w jednym z tych #bydgoszcz #czechowice-Dziedzice #elblag #gdansk #gdynia #katowice #kielce #koszalin #krakow #lodz #olsztyn #poznan #radom #rumia #rybnik #rzeszow #slupsk #sopot #szczecin #tychy #wloclawek #wroclaw #zabrze #zgorzelec
kuba - #cebuladeals #kino #film

IMHO zajebista oferta bo wychodzi, że ~1zł za film...

źródło: comment_lgWn6bIXAxYdtzr8C2CCfeRkUmVx6Czc.jpg

Pobierz
  • 26
  • 0
@ZmutowanaFrytkownica: ni wedlug zasad promocji mozesz codziennie, wiec tak.
Jeśli ktos w przeciągu 2 miesiecy chhce pojsc na np. > 4 seanse 3D to sie oplaca bo normalnie kosztuje 25.90
Przy seansach 2D zwraca się przy piątym bilecie bo normalnie 22.90 z tego co widze

No ja mam znajoma ktora bardzo czesto chodzi do kina, ma jakis pakiet wykupiony za smieszne pieniadze