Wpis z mikrobloga

https://www.humblebundle.com/weekly - dobra okazja!

Świetne Humble Bundle. Za grosze można mieć naprawdę dobre gry strategiczne. Ja już zamówiłem Emotikon smile. Jak ktoś nie grałw Company of Heroes, to polecam z całego serca! Za około 20 zł dostajemy:

Company of Heroes Complete Edition Company of Heroes Complete Edition

Company of Heroes 2
Company of Heroes 2 - The Western Front Armies: Oberkommando West
Company of Heroes 2 - The Western Front Armies: US Forces

Warhammer 40,000: Dawn of War - Game of the Year Edition Warhammer
Warhammer 40,000: Space Marine
Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution
Warhammer 40,000: Dawn of War II Warhammer 40,000: Dawn of War II

Bonusy:
Company of Heroes 2 Soundtrack Company of Heroes 2 Soundtrack
Bonus Digital Extras Bonus Digital Extras

#cebuladeals #cebulacontent #promocje #promocja #gry #warhammer40k #warhammer #companyofheroes2 #pcmasterrace #humblebundle
  • 10
  • Odpowiedz
@mroz3: ja z tej listy mam tylko CoH z pierwszym dodatkiem, więc z chęcią wrócę i zagram jeszcze raz ze wszystkimi. No i w końcu CoH2 w mojej kolekcji. W Warhammery nie grałem, ale będzie okazja do nadrobienia zaległości. W CoH może gra ktoś po sieci? :D
  • Odpowiedz
Zagrać - na pewno zagram :-). Na razie GTAV i Całe CoH od nowa. Z Wieśkiem3 poczekam, aż stanieje troszkę i wyjdzie jakaś edycja rozszerzona od razu i poprawią wszystkie błędy ;-).
  • Odpowiedz
@szczemat: tak wg sie opyla brac ten nowy dodatek do COH2? bo dow1 i coh1 od dawien dawna mam

Ah w tym bundlu nawet nie ma tych cholernych operacji ktore kiedys mialem na koncie ale refundnelem gre bo nie moglem grac ani singla ani multi bo mialem niby mp demo gry tak ladnie valvos scamowal i sega.
  • Odpowiedz
  • 0
@corinarh: w coh2 w ogóle nie grałem, takze niestety nie pomogę. W sumie może dogadaj sie z jakimś Mirkiem, aby wziął resztę gier, a Ty tylko dodatek. Podzielcie się rozsądnie kasa do zapłaty i wszyscy zadowoleni :-)
  • Odpowiedz